Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez egyre bosszantóbb, mit...

Ez egyre bosszantóbb, mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
A helyzet: anyum meghalt lassan 7 éve, apámnak új "barátnője" akadt 3-4 éve, konkrétan a szomszéd nővel... Apám rengeteget jár át hozzá, ha nem egyedül vagyok itthon, akkor éjszakára is ott van (de olyan is volt már jó párszor, hogy én már lefeküdtem, ő meg hallottam, hogy kisurrant és magamra hagyott ekkor még 13-14 évesen itthon) napközben is leginkább ott van, ha nem munkában. Gyakran a nő főz ránk. Apám egyáltalán nem ért a háztartáshoz. A nő van, hogy naponta többször is áttelefonál, hogy hol van apám? miért nincs otthon? hova ment? mikor ment el dolgozni? A vicc, hogy én ezekre soha nem tudom a választ, mert max. napi 1-2 szót váltunk. A múltkor apa lefeküdt du. egy kicsit pihenni, erre mire mondom a nőnek a telefonba, hogy alszik, ő nevetve közölte, hogy áá úgysem alszik az, küldjem át most. Hallottam, hogy apa horkolt. Most kereken 10 órakor a nő átcsöngetett, gondolom megtudakolni, hogy hol van már apa (a munkahelyén van valamilyen vacsora,rendezvény), mire kimentem volna, hallottam, hogy mamám már leordítja a fejét, hogy takarodjon innen. Mama 80 éves elmúlt és egyetlen bosszúsága az életben ez a nőszemély, aki rendszeresen megjelenik a házunknál apát követelve. Sajnos apát nagyon könnyen lehet irányítani, észre se veszi, hogy ez a nő az orránál fogva vezeti, parancsol neki, hogy mikor menjen át, mikor mit csináljon. A családból amúgy mindenki gyűlöli ezt a nőt. Nem arról van szó, hogy apám életében ő lett a nő ( anya után), egyszerűen egy igénytelen pi_csa. Én attól félek legjobban, hogy pár év múlva, ha én már nem fogok itt élni, és talán mama már nem lesz, akkor ez a nő beteszi a lábát a házunkba és még jobban uralkodni fog apán.
2011. jún. 28. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Apád a gyenge jellem. Amíg őt elvakítja ez a csaj, ti a mamával bármit csináltok, nem ér semmit. Költözzön oda apukád a csajhoz, ti meg a mamával biztosan nagyon jólel lesztek.
2011. jún. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
gondolom apukád is megkapja amit a nőtőlakar, én azért nem félteném őt annyira. Annyi esze van,hogy nem veszi el.
2011. jún. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Apudnak kellene észrevennie, hogy milyen. Ha meg neki így jó, akkor hagyd, hisz ő szereti. Egyébként hány éves vagy?
2011. jún. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Papuccsá változtatta apát ez a nő. Azt hiszi, hogy hatalma van felette. Én 17 vagyok most. Évek óta többet van ezzel a nővel apám, mint velem, de már nem érdekel.
2011. jún. 28. 22:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is 17 vagyok, sajnállak, megmondom az őszintét. Meghalnék, ha anyum meghalna és apa egy másik nővel összeállna és ráadásul ilyennel..
2011. jún. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

első 22:32as.

Én nem apát féltem, lehet nem jött le az írásomból, de köztünk olyan szakadékok vannak, hogy el se tudjátok képzelni. Szó szerint semmit nem tud rólam, a napi szián kívül pedig van, hogy több szó nem is hangzik el a szánkból. Inkább sajnálom őt és bosszant ez a helyzet. Akit féltek az mama, hogy 86 éves létére kissé betegesen képtelen apa vagy ez a nő tekintettel lenni rá.

2011. jún. 28. 22:39
 7/9 anonim ***** válasza:
hát egyszer mikor mamád nem hallja, de apád igen, ordítsd le a nő fejét hogy mit képzel magáról, és mien hatással van a mamára....attól szerintem apád is észhez tér..
2011. jún. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem ezt. Apukád ha ilyen jóba van a nővel miért nem költözik össze vele ahelyett hogy átcsöngetget hozzátok a nő meg telefonálgat titeket is idegesitve ezzel...

Ha meg nem akarnak egymástól semmi komolyabbat minek követelözik meg csengetget éjszaka...

2011. jún. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elnezest, hogy ezt mondom, de az edesapad szabad ember, ozvegy, nincs kotottsege, igy azzal a novel lehet, akivel akar. Sajnos az, hogy rossz apa (nincs is koztetek kommunikacio) egy borzaszto dolog, de a notol fuggetlen, ha belegondolsz. Egyszeruen ilyen jellemu az apad. Senki sem kenyszeritette apadat ebbe a kapcsolatba. Ha akarna veled foglalkozni, akkor baratno es masik 2 gyerek es munka mellett is jutna arra ido, hogy neha elbeszelgessetek, elmenjetek egyutt valahova stb. Szoval a fo gond nem a no, hanem az apad es ha valtozast akarsz, azt nala kell elerned, nem a nonel. Egyebkent nem csoda, ha ennyi ev utan az a no szeretne szorosabbra fuzni a szalakat. Gyakran foz ratok, foglalkozik veletek. Nyilvan szeretne a csaladotok resze lenni. 3-4 ev utan ez normalis.


Tudod, annak lehet parancsolgatni, aki hagyja magat...nem a no a hibas, hidd el! Foleg, hogy azt mondod, hogy apukad nem is ugy tekint ra, mint egy nagyon fontos nore az eleteben. Valoszinuleg apukad kihasznalja annak a nonek a johiszemuseget, elfogadja a jo meleg kajat tole, erre kell neki.


Erdekes, hogy apukadat veded, mikor feketen-feheren leirod, hogy nem is igazan szoktatok beszelni. O milyen apa?! Foleg, hogy a felesege meghalt, tudhatna, hogy a gyerekenek szuksege van egy jo szulore, akire szamithat.

2011. jún. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!