Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegesítő szokás? Nálatok...

Idegesítő szokás? Nálatok hogy van?

Figyelt kérdés

Korábban találkoztam már egy ehhez hasonló kérdéssel itt. Akkor nem tudtam hozzászólni(mert nem volt párom), most pedig nem találom, így gondoltam felteszem újra:


Mi a párotok legidegesítőbb szokása?

Amin fölött nem, vagy csak nehezen tudtok napirendre térni? :))


Nálunk Ő-pasisága képes egy pár zoknit többször (több nap egymás után) felvenni.

Én meg tépem a hajam...


2011. jún. 29. 13:00
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%

Ez durva. :-)


Nálunk szerencsére a legsúlyosabb probléma, hogy a bögréket/poharakat a lakás minden pontján képes otthagyni. Aztán persze nem találja, és vesz elő újat, így mire hazaérek, bögre van a fürdőszobában, az erkélyen, a tévé tetején..


De ha megkérem, összeszedi. :-)

2011. jún. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
60%
Amikor az orrát a csapba fújja zsepi helyett... ezen mindig kiakadok, pedig rengeteg ember csinálja, de nekem akkor is undorító...
2011. jún. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
89%

Az én exem rossz szokása: Miután összeköltöztünk, szokatlan volt számára, hogy folyton együtt legyünk. Ezért bevezette azt a jó szokását, hogy ameddig én főztem, ő átugrott ilyen-olyan ügyekben a haverjához.. Mikor elkészült a kaja - többnyire órákon kersztül szenvedtem vele - hiába hívtam, nem vette fel a telefont, csak sokára. Megígérte hogy jön azonnal. Egy óra múlva ismét hívtam. Megint megígérte.. Újabb óra múlva megint telefon, végül már percenként hívogattam, és én voltam a h*lye liba, amiért nem engedem, hogy legyen magánélete. Rendszerint hajnali 3-4 körül keveredett haza ittas állapotban a nagy dajdajozásból, és még volt képe azon rinyálni, hogy nem kelek fel kaját melegíteni neki. Ezt eljátszotta hetente többször, sőt a végén már majdnem minden nap. És végül én voltam azért is a hibás, hogy más nem főztem..:D

Ez nem idegesítő, sokkal inkább kiábrándító és dühítő volt, és nagyon rövid időn belül elhatároztam, hogy elegem van ebből a kapcsolatból (mert ez csak egy volt a dolgai közül), csak éppen a kedvéért felégettem magam mögött a visszautat, úgyhogy igen nehezen tudtam csak továbblépni.

2011. jún. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
42%
Én magát a páromat tartom a legidegesítőbbnek, úgy ahogy van...
2011. jún. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nem irigyellek! Nem lehetett könnyű!
2011. jún. 29. 13:09
 6/29 A kérdező kommentje:
Bocsi, utolsó előttinek szólt! :))
2011. jún. 29. 13:09
 7/29 anonim ***** válasza:
83%

13:07-es :DD


Az én párom is néha a csapba fújta az orrát, sőt mit több, fürdés közben, zuhany alatt is csinálta. Hát, majdnem behánytam tőle, ahogy hallottam. Megkértem szépen, hogy ezt ne! Szerencsére leszokott róla. Idegesítő még, hogy szeret bugyuta számítógépes játékokkal játszani. Ilyen online oldalakon, a legprimitívebb kis lövöldözős, vagy ugorjunk át ide meg oda játékokkal játszik. Óriáis tüsszent pl. Akkorát, hogy komolyan berosál az ember ha meghallja. Nagyon idegesítő. :DD

2011. jún. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
2011. jún. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Párommal még nem költöztünk össze, én egyetemista vagyok, na nem ez a lényeg, hanem mindig lyukas zoknija van... Aztán ott voltam náluk, levetette, és bedobta a szennyesbe... Nagyot nézett, mikor lecsesztem érte, hogy annak a kukában a helye.. :D

A másik idegesítő szokása, hogy csajokkal levelez...

2011. jún. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is poharas gondom van. A párom elővesz egyet, hogy vizet igyon, 10 perc múlva megint megszomjazik, és új poharat vesz elő. Minden órában mosogatok. Már rászóltam, és csökkent az előszedegetés, de még néha megfeledkezik magáról.Ja meg a fürdőszobában való dohányzás. Jól befüstöl és nem szellőztet ki. Mikor bemegyek, elszédülök a cigifüsttől.
2011. jún. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!