Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasodott valaki 30 után?...

Házasodott valaki 30 után? Miért könnyü másoknak olyan hamar férjhezmenni? A tesóm meg csinos szép ad magára nagyon van munkahelye mégis csak a szexre kell a férfiaknak.

Figyelt kérdés
és nem tudom miért. én is attol tartok nem tud férjhezmenni majd
2011. jún. 29. 18:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a magassága miatt. A legtöbb pasi az alacsonyabb nőket szereti, de legalább náluk ne legyen magasabb. Kevésbé érzik férfinek magukat egy náluk magasabb nővel, ami végülis természetes. Majdcsak talál egy 2 méteres csavót..
2011. jún. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

195 cm? Talán ha leülne...

Én ezt tudom ajánlani. Van az a mondás, hogy ülve nyalja a Holdat.

2011. jún. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
77%
195 cm? Akkor meg van a valasz. O sokkal kevesebb ferfibol tud sajnos valogatni, hisz a legtobben nem szeretik, ha egy ferfi alacsonyabb. Valoszinuleg ugy vannak vele a ferfiak, hogy futo kapcsolatra jo, de felesegnek nem akarjak. En is ismerek egy ikertestverpart hasonlo magassaggal es sajnos egyik sem tudott meg megallapodni. Biztos, hogy befolyasolo tenyezo. Egyik ismerosom 185 centi magas, neki az is elvarasa, hogy a ferfi mellette akkor is magasabb legyen, ha o tusarkut vesz fel. Mondanom sem kell, hogy 30+ evesen is egyedulallo...az elvarasokkal is baj van sokszor.
2011. jún. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
23%

A legtöbb pasi az alacsony nőket szereti??? Ezt honnan szedted? Ja a törpe pasik biztos.

De 180 feletti lánynak tényleg nehéz pasit fogni.

2011. jún. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
az a furcs ö s mondja hogy aki meg csunya és vagy 120 kg mégis férjhez tudott menni...érthetetlen
2011. jún. 29. 19:55
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Hát, nem tudom. De az biztos, hogy nagyon sok randa nő férjhez megy. De hogy ki fanyalodik rájuk, s miért?
2011. jún. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen, én azt látoma környezeteben, hogy a legtöbb pasi az alacsony nőket szereti. Én 160 centi vagyok, minden pasi imádta, hogy ilyen pici vagyok. És a haverjaimnak is mind ilyen 160 centi körüli barátnőjük, feleségük van. Az ilyen 180 centis nő ismerőseimnek meg nincs senkijük, ezért feltételeztem, hogy így van.
2011. jún. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!