Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapuzárási pánik? A pasi...

Kapuzárási pánik? A pasi 38-éves 2 gyerekkel a nő 25! Lehet ebből tartós kapcsolat?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 07:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Értem utolsó!A feleséggel nem váltak el csak külön élnek már,részben egy nő miatt.Aztán ez a nő is dobva lett fél év után...a 25-éves miatt.
2011. jún. 30. 08:12
 12/16 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen esetben már most hagyd őt a p*csába, mert nem nézi a nőket semmibe.
2011. jún. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
65%
Hagyd a fenébe ezt a vén palit,keress inkább egy fiatal,gyermektelen férfit.
2011. jún. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha a pasi mindig dobja az előzőt, ha jön egy jobb, akkor igen, kapuzárási pánikról beszélhetünk..... Nem tudom Te vagy-e a barátnő (a 25 éves), de én nem mennék bele ilyenbe. Gyerekeivel törődik a pasi? Az is sarkalatos pontja a kapcsolatnak, hogy a barátnő képes-e elfogadni, ha a pasi - mint egy rendes apa - törődik a gyerekeivel. Sokan nem tudják elfogadni, hogy vannak kötelezettségei egy apának.
2011. jún. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
nem igazán törődik a gyerekeivel...én voltam a nő aki dobva lett.De ha maradok akkor ezt velem is eljátssza,h mellettem is lesznek és a mostani mellett is lesz.gondolom én....
2011. jún. 30. 10:42
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen pali mellett szerintem nem. A korkülönbségnél amúgy sokan nem számolnak azzal, mi lesz 10-20 év múlva. Elfelejthetik a kettesben töltött öregkort is, ezek a fiatal nők magányos özvegyként tervezik a nyugdíjas éveiket? Az is eljön egyszer. Az a nő pedig, aki tönkretesz egy házasságot, mindig a család fekete báránya lesz, kiutálva élni nagyszerű lehet, szóval ne sajnáld, ha ezen gondolkodsz.
2011. jún. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!