Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert kell ennyire ellenezni...

Miert kell ennyire ellenezni egy kapcsolatot, csak azert, mert 12 evvel idosebb nalam a srac?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyon tetszik egy 30 eves ferfi, es ugy erzem, en is neki, mindig nagyon kedves velem, meg viccelodik velem, bokol... En pedig arra gondoltam, hogyha tenyleg ugy alakulnak a dolgok, hogy szeretne, hogy legyek a baratnoje, belemennek. De az a bokkeno, hogy apum nem szeretne, mert szerinte csak addig fogok kelleni a fiunak, mig le nem fekszem vele. Most persze logikus, hogy egy honap utan nem adnam magam oda neki, de valamiert nagyon ellenzi ezt a kapcsolatot, es nem tudom, miert, mert nem is ismeri a sracot... Mit csinaljak?

18/L


2011. jún. 30. 16:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Most készülsz abba a hibába beleesni amibe én tavaly nyáron. Én akkor 17 voltam és összejöttem egy 31 éves férfival. Jó volt kb. 3-4 hétig. De kezdtek előjönni a generációs különbségek. Apu nem tudott róla, anyu pedig nem örült neki, de nem tiltott. Aztán két hónap után vége lett. Azóta is zaklat. Összejöttem egy korban hozzám illő 23 éves fiúval(közben én 18 lettem), akivel sokkal jobb, akit szeretek és aki viszont szeret. 7 hónap után minden a legnagyobb rendben van.

Én nem lebeszélni akarlak, csak elmondtam a tapasztalataimat, de a döntés a tied.

18/L

2011. jún. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig még soha nem írtam, hogy ha jól megvannak akkor miért ne, azon a véleményen vagyok, hogy lehet, hogy az elején működik a dolog, de csak felüti a fejét a korkülönbség, nálunk is felütötte. Egy 30 éves embernek más az elképzelése a dolgokról, életről, mindenről, még akkor is, ha agyilag még csak 25ig jutott el 30 évesen. Lehetsz te akármilyen érett, sokkal több tapasztalata van, mint neked, gondolkodj el azon, hogy miért nem a saját korosztályából választ, ha annyira jó-értelmes stb lenne,akkor már megkaparintotta volna valaki magának ne félj. Apukád jogosan félt szerintem, nekem is mondták a szüleim, hogy nem jó ötlet, mégis erősítettem az igazam de pofára is estem rendesen.
2011. jún. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

De most ha meg se probalom, akkor nem tudhatom mi fog kisulni belole!

Azonkivul meg nagyon egy hullamhosszon vagyunk... Kozos erdeklodesi a korunk, o soha nem szeretett discoba jarni, ahogy en se, ezert is csak szulinapi bulikra jarok el...

2011. jún. 30. 17:15
 14/16 A kérdező kommentje:
De miert ne lehetne egyszer nekem is szerencsem a szerelembe? Nem tudhatom, hogy mit fog hozni a jovo! Amugy meg talan azert nem talal hozza kozelebb allo not korba, mert szinte mind komoly kapcsolatba el!
2011. jún. 30. 17:22
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem aztán 8, hogy te kivel keveredsz össze, én csak elmondtam a véleményem. Te kérdeztél itt, de ha annyira biztos lennél a dologban akkor nem kérdeznél se itt se máshol senkit. Nyugodtan keveredj össze vele, magán tanul az ember, így van, ha nem próbálod sose fogod tudni milyen.
2011. jún. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy senki sem ellenzi ezt a kapcsolatot, csupán megosztják veled a véleményüket, tapasztalataikat.
2011. jún. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!