Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak az öcsémmel?...

Mit csináljak az öcsémmel? Állandóan piszkál!

Figyelt kérdés

Például minden ok nélkül rendszeresen Töhötömnek hív, pedig nem is ez a nevem. Csak szerinte ez rendkívül vicces!

Meg tegnap épp egy mangót majszoltam otthon, és akkor mondta, hogy: Olyan a fejed, mint egy nagyranőtt érett mangó!

Azelőtt meg szilvásgombócot ettem vacsorára, és akkor meg Gombóc Artúrnak hívott!


2009. márc. 27. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Túl fogod élni.Ha meg nem akkor így jártál.

Egyébként verd meg,ez a leghatásossabb.

2009. márc. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Ha báttyról van szó és te lennél a hugi. akk sztem piszkáld teis.


v pedig 1kis verekedéssel helyre teheted. :D

2009. márc. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Ez katasztrófa.... Ilyenkor neked kell okosabbnak lenned, az ilyeneken inkább röhögj, mert ha ilyeneket magára vesz az ember.. háát.
2009. márc. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugy tudod lekoptatni, ha mindig megkoszonod neki az ujabb neveket! Hidd el idegesiteni akar csak, de ha latja, hogy nem tud felhuzni, lekopik rolad. Miert talalgatna ki neked neveket tovabbra is, ha ugyis te csak megkoszonod neki!:)

Tudom mirol beszelsz, engemet a batyjam sokat szivatott annak idejen! Ez a tesok kozott nem ritka dolog.

De csak lazan, igy tudod a legjobban idegesiteni!

2009. márc. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele próbáld elengedni a füled mellet.Ja és egy idő után megfogja uni.Ez tuti.Csak azért piszkál mindig mert, tudja, hogy idegesít és zavar.
2009. márc. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
46%
Mikor elkezd piszkálni, jól elvered. Pár alkalom után abbahagyja.
2009. márc. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha megköszönöd a neveket, akkor tudni foglya, hogy azért csinálod hogy lekopjon rólad és nem fogja abbahagyni. In kább piszkáld vagy verd meg!
2009. aug. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!