Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon bonyolult. Lehet 2...

Nagyon bonyolult. Lehet 2 embert szeretni egyszerre?

Figyelt kérdés

Ha valaki nekem ezt a kérdést pár hónappal ezelőtt feltette volna,tarkón lövöm magam,de minimum beolvasok neki,hogy ez milyen már..


Viszont nekem elég bonyolult a helyzetem.Van "A" lány,akivel majdnem 2 évig voltam együtt.Az utolsó fél évben-vagy talán 1,megváltozott,folyamatosan flörtölt,hülyére vett hazudozott,de én még is kitartottam mellette.7 olyan esetről tudok,amikor flörtölt,olyan helyzetbe került,hogy csak rajtam múlik,hogy elhiszem-e,hogy nem csalt meg.

2 hete külön vagyok vele,azóta folyamatosan ostromol,hogy nagyon hülye volt,megbánt mindent,soha többet nem csinál ilyet.A gond az,hogy már egyszer kapott egy utolsó esélyt,de 3 hét után flörtölni kezdett,imponálni más fiúnak,amibe belebukott,vele együtt a szemembe hazudott.

Ahogy mondtam,visszaakar kapni,elvileg megváltozna,rájött,hogy nem akar elveszíteni stb.

Ez a lány 16 éves,rettenetesen szép lány.


Van egy "B" lány,ő 19 éves lesz nemsokára.Ismerem már lassan 4 éve.1 éve bukott ki az ügy,hogy ő már szeret engem régóta,csak nem mondta el.Félreértés ne legyen,tisztességes lány,én is az vagyok,nem csaltam meg a barátnőmet,ezt csak elmondta.Soha nem próbálkozott,hogy hagyjam ott a barátnőmet.Ez a lány,mindent tud rólam,az utolsó bajomat is mindig neki sírtam,sírom el.Amikor az "A" lány hülyére vett,akkor is ő tudott róla,mégsem mondta,hogy hagyjam érte ott.

Amióta nem vagyok együtt az "A" lánnyal,reménykedik,hogy talán vele leszek.Ez a lány nem olyan szép mint az előző,de azért ő is szép nagyon.

Viszont ha hosszútávra nézem,nem egy városban élünk,ő szeptembertől ismét kolis lesz.


Szerintetek,hogyan döntsek?

Lehet,így ezekből a sorokból egy kreténnek tűnik,aki 2 lány agyát húzza,de nem így van.

Én a barátnőmnek fél-1 évig tűrtem,hogy változzon,miközben tisztában vagyok azzal,hogy nem 1-2 más barátnőm lehetett volna.Mégsem csaltam meg soha.Viszont június elején elegem lett.Azóta a "B" lánnyal elég sokszor találkoztam.Úgy érzem szeretem,mert kiállt mellettem mindig,rendesen hiányzik most is.Pedig nem történt sem csók,sem pedig más.Csak szeretek vele lenni.

Viszont ha a B lánnyal kezdenék járni,úgy érezném hogy az "A" lánnyal kitoltam,nem adtam meg neki azt az esélyt ami talán a változását jelentené (bár lehet szeptemberben az iskola hatására újrakezdené a flörtölést),emellett jelenleg nem sokan állnak mellette,és így nem nagyon tehetem meg,hogy magára hagyom.Pluszban,csipetnyi bűntudatot éreznék,mert olyan lenne,mintha megcsalnám,pedig 3 hete külön vagyunk.


Szerintetek mit csináljak?Véget akarok vetni az ügynek,nem akarok 2 lányt bolondítani.Mindkettő szeret,úgy érzem én is őket.


Ha valaki valamelyik részt nem érti,kérdezzen,válaszolok rá,csak kérlek segítsetek.


18F


2011. júl. 2. 13:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
En is ugyanebben a helyzetben voltam, a kesobbi ferjem jobaratom volt, mindig segitett, mindig meghallgatott, mindennap raert,amikor beszelni akartam vele, es kozben volt egy masik pasi aki hulyitett egy evig, nem tudtam,o mit akar, nem voltunk egyutt, de folyton ugy ereztem, hogy o is akar engem. En sem nagyon tudtam, mit tegyek. A kesobbi ferjem pedig ott volt es csak vart turelmesen.Nekem az viszont jo volt, hogy nem siettuk el a dolgokat, baratok voltunk fel evig es szerelmes lettem a kesobbi ferjembe. Szoval ezert mondom, varj amig kicsit letisztulnak a dolgok.
2011. júl. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szerintem A lányt hagyd, nem fog változni. Jó pár évig biztos nem. Nagyon felejtős.

B lánnyal pedig majd ha ki kell alakulnia valaminek, akkor ki fog alakulni.

2011. júl. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy akit igazán szeretünk, azt nehezünkre esik nem szeretni, és jelen esetben szerintem te az A-t szereted igazán. A B-t próbálod megszeretni, mert az eszeddel felfogtad, hogy megbízhatóbb, de én ezt nem érzem elég alapnak. Nem azért, mert a B nem lenne sokkal rendesebb, hanem mert te azt szeretnéd majd, hogy külsőre az A-ra hasonlítson és emiatt a B lány sosem lesz veled igazán boldog. Keress egy olyat, aki neked a legszebb lesz a világon, aki mind külsőre mind belsőre megfelel majd. Ismerek nem egy olyan fiút, aki a gyönyörű barátnő elvesztése után egy szürke kisegérrel kezdtek és elég nagy megkeseredettség van bennük. Úgy pontozzanak le, akiket ez sért, hogy én is szürke kisegér vagyok, amolyan átlagosan szép és tudom, milyen megalázó érzés egy olyan kapcsolatban lenni, ahol a fiú nem igazán szerelmes...csak erre nem jössz rá rögtön.

Lehet találni olyan lányt, aki külsőre és belsőre is megfelel majd, hidd el.

Ha azt érzed a B iránt, hogy nehezedre esik nem szeretni bele, hogy minden erőddel küzdesz az érzés ellen és mégis eluralkodik rajtad, na az a szerelem. Minden más csak önámítás.

2011. júl. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Irány törökország és vedd feleségül mindkettőt! ;-D
2011. júl. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Bocs az offért: 16:04-nek: olyan kedvesen írsz és olyan szomorú lettem attól amit írtál... Nem tudom mennyi idős vagy - gondolom fiatal -, de nem hiszem, hogy szürke kisegér lennél!!! Egy másik szürke kisegér


On: már leírták páran és sztem is az van, hogy valójában A lányba vagy szerelmes és most az eszed és a szíved hadakozik egymás ellen. Ha B lányt szereted, mint barátodat, ne bántsd meg azzal, hogy járni kezdesz vele, majd pár hét/hónap után szakítasz is vele, mert rájössz: ez nem szerelem! Hidd el, jobb azt "túlélni", hogy nincs semmi a barátságon kívül, mint elveszíteni vkit egy bugyuta próbálkozás miatt/után...

A lánnyal sztem ne kezd újra, nem fog megváltozni. Ha mégis, nyugodtan flörtölj te is másokkal!


Leírod majd a fejleményeket?

2011. júl. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szerintem egyértelműen B. És A lányba sem vagy szerelmes, csak a megszokás, a bűntudat miatt akarod vele folytatni. A sajnálat miatt nem éri meg magad tönkretenni. B-vel beszéld meg, hogy bevállal-e úgy, hogy még nem tudod mit akarsz és majd kiderül ne számitson semmi véglegesre. Szerintem igen, mert Ő tényleg szeret! A mai internetes világban nincs távolság, a koliból meg hazajár hétvégén.

Ja és te kinek szebb A lány? neked, vagy a haveroknak?

2011. júl. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Figyelj,én most Deppe-et idézem:"Ha egyszerre két személybe vagy szerelmes,mindig válaszd a másodikat,mert ha az elsőt igazán szeretted volna,akkor nem szerettél volna bele a másodikba"
2011. júl. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

17:11

Jól hangzik, de nem mindig igaz. Jó kapcsolatban is vannak hullámvölgyek, amikor jöhet az új, akivel tiszta lapot lehetne kezdeni. Velem volt ilyesmi, 3-4 hónapig eléggé úgy éreztem, beleszerettem az újba, de a ragaszkodásom nagyobb volt a párom felé. Amíg tartott, szerintem szerelmes voltam és nem csak úgy éreztem. Nem történt semmi, csak a fejemben amúgy. A lényeg, hogy egy idő után rájöttem, hogy a párommal nem ér fel az új srác. Amikor ez letisztult, halálosan visszaszerettem a páromba. Ez az érzés azóta is töretlen. Nem bántam meg, hogy nem váltottam le.

2011. júl. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!