Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg annyira nehéz megérten...

Tényleg annyira nehéz megérteni, hogy egyes lányok a menstruáció alatt oly annyira rosszul vannak, hogy nemhogy a nemi együtlétet nem kívánják, hanem még mozogni is alig bírnak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 15:45
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a fura,hogy ilyenkor gusztusa van hozzá bárkinek is,de nem vagyunk egyformák.Ha meg a pasid nem fogja fel,akkor javasolj neki orális együttlétet,lehet mindjárt nem is lesz kedve...
2011. júl. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
64%

A Gyökérnek:

[link]

2011. júl. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
86%
15.50 tényleg gyökér, és még ő röhög ki mást. Úgy látszik rajta kívül mindenki ismeri az érzelmi intelligencia rövidítését :)
2011. júl. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
93%

Igen, sajnos vannak ilyen férfiak, akiknek az anyja/nővére/exe olyan szerencsés volt, hogy észre sem vette, hogy épp menstruál. És akkor ebből indul kiaz illető.

Találkoztam már baráti körben olyan fiúval, akinek azt mondta az anyja, hogy csak a "hisztis libák" felfújják a dolgot, nem olyan rossz az. Mondanom sem kell, kívántunk a kedves mamának ezt-azt.

2011. júl. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
91%
mi ez a sok gyökér ? valami kertészet?
2011. júl. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
88%
Hülyék... Nekem szerencsém van mert csak az 1. napon fáj akkor beszedek valamit és el is múlik de van olyan évfolyamtársam aki kucorogva ül a padban és majd megőrül a fájdalomtól...
2011. júl. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
90%

Igen vannak ilyenek. Férfiak, nők egyaránt.

Anyósomnak sosem fájt, el sem tudja képzelni milyen az. Tavaly ezért szidott le, hogy minek mentem át ha rossz a kedvem. Mondtam hogy havim van, erre csak legyintett hogy az nem, kifogás és ne rontsam mások hangulatát. Pont tegnap hozta ezt fel neki a párom, persze tagadott.

Azóta is meg van róla a véleményem.

2011. júl. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim válasza:
90%
Én mondjuk egyáltalán nem érzek ilyenkor fájdalmat, de azért áttudom érezni azoknak a fájdalmát, akik nem olyan szerencsések mint én. :/
2011. júl. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
90%

Mindket csoportba tartozom.szülés előtt csak irigykedtem azokra akik észre se vették hogy megjött nekik,eközben én volt hogy suliba nem tudtam bemenni mert anyira fájt.

Most szülés után van hogy észre se veszem csak pisiléskor.

Minden szenvedő lánynak tiszta szivből kivánom hogy ugy járjon mint én!!

2011. júl. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
79%
Én is gondolkodom ilyenkor a teherbeesésen, azzal legalább nem kellene havonta vajúdnom.
2011. júl. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!