Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg annyira nehéz megérten...

Tényleg annyira nehéz megérteni, hogy egyes lányok a menstruáció alatt oly annyira rosszul vannak, hogy nemhogy a nemi együtlétet nem kívánják, hanem még mozogni is alig bírnak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 15:45
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
76%

Aki nem érti meg, hogy menstruáció alatt nincs nemi élet, az egy tuskó, egy önző barom. Ezt még egy Madám is tudomásul vette. Lásd három hétig fehér rózsa, egy hétig piros rózsa.


Egy átlagpolgár nem? Ha ilyen emberrel élsz, és eltűröd magad mellett, akkor meg is érdemled - csak akkor nem értem, hogy miért panaszkodsz?

2011. nov. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
55%

Sajnos,ha én munkában vagy suliban vagyok és ott jön meg,akkor abban a pillanatban spurizok haza,mert én sajnos nem tudom tartani magam.Olyankor sajnos jön a gyógyszer,ami benn sem marad meg az ájulás,meg a hidegrázás...

Én már annak is örülnék,ha "csak" annyira fájna,hogy nem kell bevennem gyógyszert.

Szerencsére párom nagyon megértő olyankor.Eszébe sem jut,hogy csesztessen,inkább ápolgat,és ölelget.

Ha ilyen "kis" problémánál nem támogatna,akkor biztosan kiakadnék,mert akkor valószínű nagyobb gondnál sem állna mellettem.

2011. nov. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
70%

Még belegondolni is rossz. Nekem mikor megjön, ha suliban vagyok, nagynehezen kibírom, mert igazolást nem adna ofő, de csak lehajtom a fejem a padra és próbálom túlélni. Mikor itthon vagyok csak fekszem az ágyon és fájok. Ha olyannal találnám magam szembe, aki nem érti meg, sőt még kritizálna is, hát mit is mondjak..engem látna utoljára. Irigylem azokat, akiknek alig fáj.

18L

2011. nov. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
24%

Sajnos a férfiak inkább a saját szükségleteikkel vannak elfoglalva,ha nekik szexelni támad kedvük akkor most,rögtön és azonnal.A többség egyszerűen nem fogja föl ésszel,hogy ez milyen.Szerencsére öcsém univerzálisan lett nevelve,olyankor ápolgat is minket.Nekem az első 3 nap a legrosszabb,a hangulatingadozástól a heves görcsökig van minden.Sokszor olyan érzés,mintha a petefészkemet rugdosnák szöges cipővel.Sajnos között munkahelyen dolgozok,ezért kénytelen vagyok folyamatosan gyógyszerezni magam,különben felkelni sem tudnék az ágyból.Az Advil ilyenkor nálam hatástalan,az Algoflex Forte legalább nagyjából elnyomja a fájdalmat.

Ugyanezek anyukámnál is megvannak,ő még ráadásul nagyon aluszékony is ezekben a napokban.

2011. nov. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!