Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg annyira nehéz megérten...

Tényleg annyira nehéz megérteni, hogy egyes lányok a menstruáció alatt oly annyira rosszul vannak, hogy nemhogy a nemi együtlétet nem kívánják, hanem még mozogni is alig bírnak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 15:45
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
17%
Hidd el volt már nekem is olyan, mintha kést forgatnának bennem annyira fájt, de mivel olyan helyzetben voltam, hogy nem "siránkozhattam" emiatt ezért kénytelen voltam kibírni. És a mai napig is vannak ilyen napjaim...
2011. júl. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
65%

Erre mondom, hogy nem vagyunk egyformák.Valaki jobban bírja a dolgokat, valaki meg nem.Én sem tehettem meg tini koromban, mert szertornáztam.Lány osztálytársaim, mind felmentést kaptak tesiből meg minden, de nekem esélytelen volt ugye, mert a hét 5 napján nekem edzés volt, most az, hogy nézett volna ki, hogy egy nyavatt tesi órát nem bírok ki heti 1szer, vagy 2szer.??

Nagyon sokszor az ember nem tud mit csinálni, tenni kell a dolgot, de véleményem szerint a környezet ha olyan lehetne megértőbb egy kicsit.Főleg a férfiak..mondjuk nekik meg fogalmuk sincs ilyenekről.

Történet:Megszültem, mikor varrtak párom be jött a gyerekkel, és úgy 10-20 perc után megszólalt, hogy jajj milyen nehéz már leszakad a karja.Szülésznővel egymásra néztünk, és a nő mondta, hogy jajj a férfiaknak mennyit kell szenvedni...Ennyi, én meg hánytam, vizesedtem ,alig aludtam, állandóan pisilni jártam...stb..stb.Ja meg mellesleg megszültem a kis aranyom! :)

2011. júl. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
68%

Mikor nekem meg van,akkor kb 5 percenként ugrálok fel a fájdalomtól,ha ülök.Mintha egy kést szurkálnának valamelyik petefészkembe.

Ha nem ez van,akkor meg van a folyamatos nyomó,alhasi érzés,na meg persze a pattanások.

Nekem a fogamzásgátló sem segített semmit,sőt,amióta abbahagytam,csökkentek a tünetek.

2011. júl. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
100%
az egy dolog hogy nem értik meg, de hogy van gusztusuk ilyenkor hozzánk? ne értsetek félre, egyszerűen csak elképzelhetetlennek tűnik számomra, hogy akarjanak, vérestül, nyálkásul mindenestül...
2011. júl. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 ava87 ***** válasza:
67%
Hát nem minden pasinak van hozzá "gusztusa", de van, akinek még direkt be is jön így. Ők se egyformák :D
2011. júl. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
68%
A volt osztálytánőm középben el is ájult egyszer. Egyszer pedig elment a látása rövid időre :S. Durva. Ilyenek is vannak. Nekem elsp nap szokott fájni csak, hányingerem van és elönt a meleg, hullámokban... Igy szoktam dolgozni is, hát nem tul kellemes :S
2011. júl. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
82%
Énse a szerencsések közé tartozok. Valamikor kevésbé fáj és ha érzem hogy görcsölök akkor egyből beveszek egy fájdalomcsillapítót, de valamikor semmilyen gyógyszer nem segít csak a melegvizespalack a hasamhoz nyomva és a fekvés. És várni míg elmúlik. Pokoli szokott lenni egy egy hónap. Plussz hányinger és hasmenés. Izgi. Volt úgy hogy hazafele a buszon már annyira rosszul voltam hogy leszálltam az első megállónál és kénytelen voltam egy bokorban sunyin hányni. Ez van. A pasik be is szarnának ha ezt havonta át kéne élniük, egyből nem lenne ilyen nagy pofájuk.
2011. júl. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
75%

szobatársam ájult már el a fájdalomtól. szóval aki azzal jön h ki lehet bírni... nem mindig:)

az más kérdés h nekem pl. egyátalán nem fáj. első nap kicsit feszít, de amúgy semmi gond

2011. nov. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
59%

Én általában görcsölök nagyon, de szerintem akkor sem annyira, hogy elájuljak. Volt már olyan, hogy nekem is le kellett szállnom a buszról hányni. Na hát az nem volt kellemes. Én amúgy szerintem a fájdalomtól szoktam hányni, vagy nem tudom.

Az én párom sem szokott ápolgatni csak annyi hogy pihenjek, vagy b.szogat hogy minek hisztizek. Olyankor egy kanál vízben meg tudnám fojtani...

2011. nov. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
88%
Komolyan van gusztusa egy férfinak ilyenkor behatolni?
2011. nov. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!