Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg annyira nehéz megérten...

Tényleg annyira nehéz megérteni, hogy egyes lányok a menstruáció alatt oly annyira rosszul vannak, hogy nemhogy a nemi együtlétet nem kívánják, hanem még mozogni is alig bírnak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 15:45
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
63%
Nekem sem kellemes, de a férjemet szoktam azokon a napokon is kényeztetni.Nekünk ez természetes, volt már, hogy egy kisebb műtét miatt Neki nem lehetett szex, akkor engem sem hanyagolt el.
2011. júl. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
44%

Hogy értenék meg amikor nem tudják milyen? Te el tudod képzelni milyen az ha valakit tökön rúgnak? Nem mert nő vagy, és erről nem tehetsz. Ezt kéne megérteni. Persze ettől még lehet megértően viselkedni a férfinek is.

Azon kívül a fájdalom ellen lehet tenni mert nem lehet egész életen keresztül szenvedve élni.

Nekem évekig borzalmasan fájt, de amikor volt már rá lehetőségem, azonnal azt mondtam, hogy ennek vége, nem szúrok el napokat az életemből, nem kockátatom, hogy egy fontos dolgozat, vizsga stb napján fájjon, elmentem az orvoshoz, az meg felírt nekem gyógyszert. Rengeteg megoldás van.

2011. júl. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
83%

"Te el tudod képzelni milyen az ha valakit tökön rúgnak?"

Látom az arcan, mit érez. ÉS el is mondja, amikor mar bir beszelni, hogy neki milyen rossz most, és árnyaltan megfogalmazza, miket érez. Valamint meg tudom allapitani az arckifejezeserol, hogy most nem alkalmas az idő korcsolyázni menni, mert valahogy nem tudna felhotlenul orulni neki.

2011. júl. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
75%

"a fájdalom ellen lehet tenni mert nem lehet egész életen keresztül szenvedve élni. "


Attol még izomlaz lesz a huvelyizmokban es az egezs medenceben, tehat csupa oylan erzet van, ami nem tartotik a fajdalomcsillapito hatalya alá.

És hát ugye kifele meno izommozgasok vannak, hiszen KILOK magabol a szervezet valamit. Akkor legkevesbe sem kivanod a befele iranyulo forgalmat, nem?

És az eros verveszteseg ellen mit lehet tenni?

Mert az meg a masik olyan dolog, ami miatt nemigen kivanod a befele iranyulo ingereket, hiszen a vér pont szembe, kifele todul... Én anyni vért vesztek, hogy van, hogy mensi utan egy egesz hetig csak alszom, hogy vissza tudjon termelodni az a sok vér.

2011. júl. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
85%
elözöeknek üzenem, hogy nekem szülés után még jobban fáj.:( pedig azelött is a falat kapartam... Most meg kénytelen vagyok Contramalt bevenni rá, mert szörnyet halok :(((((
2011. júl. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
74%
Én se a szerencsés csoportba tartozom sajnos.Középiskolás koromban megjött az iskolában és én hazamenni sem tudtam a fájdalomtól/30 km buszozás és 1 km-re a buszpályaudvar/.Férfi osztályfőnök adta ide a nyelvterem kulcsát,ahol volt kanapé és ott vártam,hogy múljon a fájdalom.Rengeteg ilyen sztorim van.Nyáron konzervgyárban dolgoztam diákként és persze,hogy ott jött meg.Annyira rosszul voltam,hogy a raktárban fetrengtem majd onnan vittek a gyári orvoshoz.Azóta 2 gyereket szültem és semmit nem veszek észre belőle.
2011. júl. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
55%

Hát de attól, hogy elmondja, még nem tudod átélni, legfeljebb csak megpróbálod elképzelni.

Meg nem is azt mondom, hogy olyankor is szexelni kell állandóan. Csak nem kell elvárni, hogy pontosan tudja. Én sosem mondtam el mennyire fáj, mert egyrészt annyira erőm se volt hogy megszólaljak, nem hogy mozogni, kiabálni vagy sírni, a hányásba és ehhez haosnlókba sem avatnám be. Utána meg már hiába magyaráztam volna, mert olyan volt, hogy ahogy jött olyan hirtelen múlt el, és akkor már semmi sem látszott rajtam. Volt is aki azt hitte, hazudok.

Nekem az orvos azt mondta, hogy vagy fájdalomcsillapítót ír fel, vagy fogamzásgátlót. Nekem a tököm kivolt már vele, úgyhogy biztosra mentem, az utóbbit kértem, azóta semmit sem érzek.

2011. júl. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk túllépünk a fájdalmon,de könyörgöm dől belőlünk a vér,legszívesebben óránként tusolnánk,és a fertőzésveszélyről még nem is beszéltem.Nem hiszem el,hogy egy normális férfi ne bírjon ki 4-5 napot.Ha meg mégsem,arra is van megoldás.
2011. júl. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
82%

"Hát de attól, hogy elmondja, még nem tudod átélni, legfeljebb csak megpróbálod elképzelni. "


Hát ez egy széles skálán mozog, hogy ki mennyire éli át, vagy csak probalja-elkepzelni-de-nem-megy. És ez a skala azonos az EQ-val. Atlagos EQ-val azert egy erzekletes leiras, vagy egy arckifejezes latvanya pont annyit tesz, hogy majdnem ugy eled at, mintha veled tortent volna. Akit még az is feladaat, hogy egyaltalan a sajat szemszogetol el kell tavolodnia, és ennyit kell magyarazni, szájba rágni, hogy ez hogy van, és még akkor se tudja átvenni az infokat, erzeseket, elmenyeket, és a sajat szempontjaiba beepiteni, az az autista.

2011. júl. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
81%

Amikor fiatal voltam azt hittem h mindenkinek faj aztan valaki csak jobban birja a fajdalmat valaki kevesbe.


De aztan volt h nem is fajt ellenben 1szer meg nagyon-nagyon el is ajultam(azt azert nem kockaztatom meg hogy a fajdalomtol inkabb a gyogyszertol)


A fogamzasgatlo tenyleg segit amikor abbahagytam es ujra fajni kezdett akkor jutott eszembe hogy: ja tenyleg ez fajni szokott.


Oszinten szolva azokat a lanyokat, noket akiknek anyira rosz mint akkor annal az alkalomnal nekem, azt nagyon tudom sajnalni. Szo szerint kivert az izzadtsag .

Nem is gondoltam h ilyen sokan vannak akiknek ilyen szar, erre nincs valami gyogyszer?

2011. júl. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!