Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem veszi észre hogy...

Miért nem veszi észre hogy idegileg kikészít?

Figyelt kérdés
Rengeteg dologgal kikészít a párom és észre se veszít. Mindet elfelejtem de most megint kezdi. Kérdeztem hogy kér-e levest mondta igen kiraktam az asztalra mondtam neki hogy szedjen mert ő tudja mi kell és mennyi. De nem szedjek én. Soha nem hajlandó magának szedni. Erre elkezdek szedni és akkor ott elkezdi mondani hogy de az meg az nem kell bele mert hogy ő azt nem szereti. Erre mondtam hogy nem érdekel mondtam neki hogy szedjen nem szedett akkor majd azt szedek ami jön. Erre vissza borította a tányért hogy én azt szedjek bele ami neki kell. És még ő vágta be a hisztit.
2011. júl. 22. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Istenem, minden pasi olyan mint egy gyerek!! ááá
2011. júl. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

Egypkötök sem érettebb a másiknál, mintha óvodások lennétek...

Ha megkér, hogy szedj neki, és elmondja, hogy mit NEM szeret, akkor miért nadsz olya, neki, amit nem akar. (Meg azért ha együtt éltek, akkor illene tudnod, hogy mit szeret és mit nem).

AZ meg, hogy visszaönti a tálba, elég hülyeség, inkább hagyta volna a tányéron, amit nem szeret - akkor máskor nem teszed oda.


Nöjetek fel, és ne gyerekeskedjetek.

2011. júl. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Jó, ez most olvasva nagyon vicces, de tényleg idegesítő lehet.

2011. júl. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

...eeezmieeez??

Ő mozgásképtelen, hogy nem tud magának szedni? Rakd le a tálat, "Itt a leves, tessék egyél"...Aztán ha nem szed magának, majd éhendöglik... Te jóisten, ilyenen összeveszni...

Hány évesek vagytok egyáltalán?

2011. júl. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én teljes mértékben át tudom érezni a helyzetet. Ugyanis nekem is volt egy ilyen párom. Majdnem pont ugyanilyen.

Nálam ez volt az egyik csúcspont. Ekkor gondoltam azt, hogy menekülőre kell fognom.

2011. júl. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ma 21:46


Azért engem is felidegelne, ha nem elég, hogy nem tudna szedni magának, hanem még amikor én szedek neki, az első kanálnál rám szólna, hogy ez nem kell, szedjek mást. Aztán a második kanálnál: ez sem kell. :D

Nem biztos, hogy ovis szinten van a kérdező, csak mindenkinek véges a türelme.

2011. júl. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Tudod ki hagyná ezt???!!!???!!!Az a drága leves az szépen az arcába landolt volna, vagy közöltem volna neki, hogy akkor főzz magadnak, azt lesz@rom.

Nem tudom mióta vagytok együtt, de jobb ha az elején közlöd vele, hogy nem vagy a csicskája!!Mert ne adj isten gyereketek lesz, akkor elmondhatod, hogy már 2 gyereked van a pasiddal együtt.

Én nem hagynám, hogy csicskáztassanak...Egyáltalán mit tesz azért, hogy ő ekkora király?

Írnál még példát, hogy miket csinál?Amúgy mióta vagytok együtt,és hány évesek vagytok?

2011. júl. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez a kerdes ott van a "megvalaszoltjaim" kozott, viszont ha rakattintok a valaszom megsincs itt..... lehet h a kerdezonek nem tettszett a valaszom es eltavolitotta? Van ilyen?
2011. júl. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Legközelebb köss partedlit a nyakába és etesd meg.
2011. júl. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!