Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Első "hallásra" mit gondolsz...

Első "hallásra" mit gondolsz egy kapcsolatról, ahol a fiú 20 éves a lány 25?

Figyelt kérdés
Tiszta sor, hogy az 5 év nem sok, habár kicsit érdekesebb a helyzet azzal, hogy a fiú a fiatalabb. Természetesen ez egy összetett dolog, mert az érettséget sem mindig a kor határozza meg stb.stb, a kérdésem tényleg csak arra vonatkozik , hogy így elsőre ki mit gondol, eszébe-e jut valakinek, hogy, "....hát azért fiatal ez a fiú hozzá..."
2011. júl. 4. 10:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A nővérem és a férje jutnak eszembe, akik között több mint 6 év a korkülönbség a nővérem javára. Nagyon jól megvannak már évek óta, senki nem mondaná meg, hogy a férje ennyivel fiatalabb! :)
2011. júl. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
arra gondolok, hogy nekem 25 évesen nem 20 éves fiú kellene majd (de nem lehetek benne biztos persze) és most is inkább kicsit több(kb. 22), pedig 19 vagyok
2011. júl. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%
Én nem igazán értem, hogy vonzódhat egy 25 éves nő egy 20 éves fiúhoz. Én 23 vagyok, de szóba nem állnék egy 20 évesessel, sőt 23 évessel sem. Annyira gyerekek...
2011. júl. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Soha nem értettem,hogy mi a furcsa abban ha a férfi a fiatalabb.Felnőtteknél nem gond,ha a férfi 5 évvel fiatalabb,ennyi simán belefér.
2011. júl. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Ez a kérdés rólad szólna? Szerintem ez is egy hülye társadalmi elvárás, hogy a pasi legyen idősebb. Talán azért, mert tény, hogy a fiúk később érnek. A fiú 20 évesen fiú, de a lány már ilyenkor nő. Hát ki hogy látja. De ha egy 25 éves nőnek egy 20 éves férfi minden szempontból jó és megfelel, miért lenne ezzel bármi gond? Az én párom is 5 évvel fiatalabb, igaz itt még adjunk hozzá tíz évet. Nekem első "hallásra" ez ugrott be.
2011. júl. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
Ha mondjuk a nő lenen 30-35, a pasi meg 25-30, azzal semmi gond nem lenne. Nem a korkuülömbséggel van a baj, nem is azzal, hogy a pasi fiatalabb, hanem, hogy egy 20 éves srác még nagyon gyerek.
2011. júl. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%

Szia!


Nekem a szüleim jutottak eszembe. Megismerkedésükkor Édesanyám 30, Édesapám 25 éves volt, ennek már 36 éve...

Egyébként az anyósom is 5 évvel idősebb apósomnál (32 éve házasok).

Lehet, hogy most még soknak tűnik a korkülönbség, de 20-30 év múlva már észre sem lehet venni. :)

2011. júl. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Jajj Istenem, mindig csak ez a hülye kor, meg a kor. Elmondom nektek, 26 vagyok, ki nem nézné belőlem senki, mert gyerek arcom van, a kedvesem meg 20.(Először pl ő 19 nek nézett) Na és akkor mi van? Semmi. Egy 30 éves is lehet komolytalan és egy 20 éves is tud komoly döntéseket hozni. Dolgozik rendesen, vannak tervei és mindenek mellett nagyon szeretjük egymást(igaz még én is otthon lakok.) És elmondom, több szeretet kaptam, mint az idősebb barátaimtól.Nem a kor a fontos, hanem hogy két ember szeresse, tisztelje a másikat,jól megértsék egymást és kész.Barátaink elfogadtak,itthon sincs gond, bár nagymamám húzza még a száját.. szóval ez ne legyen akadály. Apa barátnője is 9 évvel idősebb...
2011. júl. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
41%
Arra gondolok, hogy 20 évesen mennyire kipróbálnék egy 25 évest, de nem az életem végéig.
2011. júl. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
41%
22 éves vagyok, de mikor múltkor összeismerkedtem egy pasival egy szórakozóhelyen és persze egyből kefélni akart megkérdeztem tőle hogy ugyan hány éves vagy? A válasz: 20. Pfff hát látszik. Sosem kéne legalább 26 legyen.
2011. júl. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!