Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Első "hallásra" mit gondolsz...

Első "hallásra" mit gondolsz egy kapcsolatról, ahol a fiú 20 éves a lány 25?

Figyelt kérdés
Tiszta sor, hogy az 5 év nem sok, habár kicsit érdekesebb a helyzet azzal, hogy a fiú a fiatalabb. Természetesen ez egy összetett dolog, mert az érettséget sem mindig a kor határozza meg stb.stb, a kérdésem tényleg csak arra vonatkozik , hogy így elsőre ki mit gondol, eszébe-e jut valakinek, hogy, "....hát azért fiatal ez a fiú hozzá..."
2011. júl. 4. 10:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én vele képzelem el a jövőmet és leszarom, ki mint gondol!
2011. júl. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Elsőre? Semmit. Másodikra sem.
2011. júl. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Azért vannak, akiket nem érdekel, ennek örülök. Csak az emberek szeretnek kirakatról ítélni, ilyen egyszerű. Az nem fontos,hogy jól megértik egymást, csak az a hülye kor. Rokonaink, (már nem élnek) 7 évvel volt idősebb a nő, mint a pasi.Pedig ők ha élnének, kb 80 lennének. Na, pedig akkor aztán volt "szigor"
2011. júl. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hasonló pár vagyunk - több is a különbség. Majdnem két éve együtt. Boldogabb vagyok vele, mint bárkivel a "korban hozzám illők" közül. Igen, van benne egy kis komolytalanság bizonyos szempontból (na nem az irántam való érzelmei terén), de ez belefér, sőt, vonzó is. Nagyon jól érzem vele magam, engem nem érdekel, ki mit mond vagy gondol, az elején se tudott senki lebeszélni, most meg pláne nem. Hogy meddig fog tartani, arról még komolyan nem beszéltünk, de a viselkedése alapján egyáltalán nincs kizárva, hogy tartós marad a dolog.
2011. júl. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Az a fontos, hogy te mit szeretnél, te mit érzel? Tetszik a pasi, vonzó, akkor hajrá.

Természetesen vannak jó és rossz példák is. A lényeg, hogy hallgass magadra!

2011. júl. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én sem tudok levonni pusztán a korotokból messzemenő következtetéseket. Éppen ugyanannyi esélyetek van egy sikeres kapcsolatra mint egy sikertelenre. Mindenesetre sok boldogságot! :-)
2011. júl. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!