Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nővérem, hülyeséget csinál....

A nővérem, hülyeséget csinál. Nem tudom lebeszélni. Sikerülni fog neki?

Figyelt kérdés

Ketten vagyunk testvérek. A nővérem felköltözött Pestre, barátjával él együtt. Kitalálták, h jelentkeznek a Való Világba. Gondoltam nem lesz belőle semmi, de behívták őket egy castingra. Azt mondták, h van ismerősük az RTL-nél, aki a beválogatással foglalkozik...és h segít nekik.

Nem szeretném, h bekerüljenek, nem odavalók és a szüleim is készen vannak tőle. Mit tegyek? 19/L


2011. júl. 4. 14:22
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy gáz az egész, de manapság nem nagyon lehet normális úton annyi pénzt keresni, hogy rendesen megélj és ne legyenek kenyérproblémáid. Megértem őket, de nekem ehhez nincs merszem. Viszont téged is megértelek, mert én is elsüllyednék szégyenemben, ha a bátyám ott bent parádézna.
2011. júl. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
87%
A VV-be az alja népség megy. A mindent megjárt, magamutogató, többszrösen bukott emberek. Azok, akik már minden voltak, csak akasztott emberek nem. Remélem egyszer ezt a műsort betiltják.
2011. júl. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
Szerintem nyomj neki SMS-t :D Ha nyer kapsz a pénzéből lehet :P
2011. júl. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
Hagyjad őket, felnőtt emberek. Tudja mit akar. Ha ő ebből akar élni, tegye. Ha bírja a kritikát, menjen celebnek. Jól megélhet belőle, ha jó hangja van akár egy klippet is csinálhatnak.:D ...persze eltudja viselni, amit mások összehordanak majd róla.
2011. júl. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a jó abba, hogy a rendes emberek keményen megdolgozott kevéske pénzéből éljen több hónapig, ott játssza az agyát meg ne dolgozzon, hanem csak ott ordibáljon kényelmesen... szánalmas! Sajnálom, nem tudsz mit tenni. Amúgy elég ciki lehet szégyenkezni a testvér miatt ha valami durva dolgot csinál, aztán még a család le leb@szva miattuk... Próbáld lebeszélni
2011. júl. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
Semmit. Az ő életük, az ő döntésük. Annyit tehetsz, hogy reménykedsz, hogy nem kerülnek be, és ha mégis, akkor meg nem nyilatkozol semmilyen újságnak, mert távol maradni jogod van.
2011. júl. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim válasza:
39%
Nem véletlen Alekosz vagy és nem szeretnéd hogy az öcséd bekerüljön és leutánozzon?? :DDD xD
2011. júl. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Van valami jó kis szaftos titok vagy furcsaság, cikisség a múltjukban? Ha nincs, nincs mitől tartanod! Rendes, átlagos, normális emberek nem kerülnek be.
2011. júl. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
Semmit se tegyél, a nővéred, külön házzal, élettel stb... nincs hozzá semmi közöd, minden ember a saját életét éli, azt csinál amit akar.
2011. júl. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
Úgyis csak extrovertált, aberrált, híres vagy inkább hírhedt, piszkos múlttal, szaftos pletykákkal rendelkező embereket válogatnak be:)
2011. júl. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!