Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nővérem, hülyeséget csinál....

A nővérem, hülyeséget csinál. Nem tudom lebeszélni. Sikerülni fog neki?

Figyelt kérdés

Ketten vagyunk testvérek. A nővérem felköltözött Pestre, barátjával él együtt. Kitalálták, h jelentkeznek a Való Világba. Gondoltam nem lesz belőle semmi, de behívták őket egy castingra. Azt mondták, h van ismerősük az RTL-nél, aki a beválogatással foglalkozik...és h segít nekik.

Nem szeretném, h bekerüljenek, nem odavalók és a szüleim is készen vannak tőle. Mit tegyek? 19/L


2011. júl. 4. 14:22
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:

Az ő életében sztem semmi különös nincs, egyetlen extra benne, h szilikon melle van és nagyon szép.

A barátját annyira nem ismerem, érdekes ember, de normális, átlag.

2011. júl. 4. 17:42
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
Én is mennék, vinnék egy bőrönd könyvet, beülnék egy sarokba, és olvasgatnék. Talán nyelvkönyvet is vinnék. Meg papírt és színesceruzát. Persze azonnal kiszavaznának... :D
2011. júl. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

utolsó ezen nagyot röhögtem!=D egy VV alatt ki tudnám olvasni az összes Gyűrűk Urát, és megtanulnék japánul!=D sőt, lehet, hogy pont azért szavaznának rám, mert ilyen még nem volt! XD

egyébként kérdező, ezzel nem tudsz mit kezdeni. ha normálisan viselkednek, nem őket pécézi ki a média. és garancia sincs rá, hogy bekerülnek.

2011. júl. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Megmondod legyszi a tesod szemelynevet? Talan Katinka?
2011. júl. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
szilikon mell? Akkor pedig van esélye.
2011. júl. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Azt hiszem, egy eléggé sokrétű problémával állsz most szemben. Konkrétan a nővéred boldogságát és akaratát kell szembeállítanod a helytelen cselekedetével, és a családodat érintő körülményekkel.

Tegyük fel, hogy a nővéred a tévénél dolgozó barátja által bekerül a Való Világ villájába. Kétségtelenül és biztos forrásból tudom, hogy minden, amit ott látsz és hallasz, még ami szent meggyőződésed, hogy igaz, az is színjáték. Minden meg van rendezve, hogy minél érdekesebb és "szappanoperásabb" legyen a műsor, vagyis minden élő és lélegző személy csakis azt a show-t nézze este nyolctól kilencig. Megmondják, mit tegyél, ki iránt hogyan "érezz", mit mondjál a riportszobában. A nagyobb összeütközések sem véletlenül törnek ki, és a főbb párbajok kimenetele csak a szavazók előtt nyitott kérdés, a szerkesztőség már eleve tudja, ki és hány százalékkal nyer.

Tegyük fel tehát, hogy a nővéred ebbe a drámába csöppen bele. S mondjuk ha a legszürkébb szerepet is osztják rá, "alamuszi nyuszi nagyot ugrik" alapon belekavarhatnak a szerelmi életébe, összehozatják egy másik férfivel, vagy eljátszatnak vele valami nagyon abszurd és lealacsonyító veszekedést. Mindezt azért, hogy a nézettség megfelelő legyen. A nővéred ott csak báb lenne, főleg ha látják rajta, mennyire sóvárog a fődíj, illetve a 15 perces hírnév miatt.

Nem is beszélve a bulvársajtóról. Gondolom, a nővéred nem apácaéletű, hiszen jelentkezett a show-ba. Namármost, egy ártatlan kis szöszke lányból is egy korábbi sztriptíztáncost 'faragnak' az újságírók, legyen a műsorban akármilyen szerepe is a nővérednek. S ha rajta mégsem találnának fogást, hát előveszik a családját. Gondolom, nem szeretnéd, hogy a Story vagy a Best címlapján valamilyen álhírrel Te legyél a városotok csodabogara. Ezt a nővérednek is mérlegelnie kell. Persze, a nővéred nem akar ártani nektek. Ő csak azt szeretné, hogy legyen pénze, autója, lakása. Felismerjék az utcán, és rajongjanak érte. De meg kell értenie, hogy ezt nem adják majd könnyen. Hogy egyszer talán azt mondja, bár sose fogott volna bele a Való Világba.

Ha a lelkére nem is tudsz beszélni, mert elárasztja a rózsaszín köd, mindenképpen mutasd meg a kérdésedhez érkezett válaszokat. Szerintem megéri elgondolkodni rajtuk. És önmagán.

2011. júl. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Ez ellen szerintem nem tudsz tenni semmit, fogadd el sajnos.

Lehet hogy nem fognak bekerülni.

2011. júl. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
szerintem ha beszélgetsz vele mondd el neki hogy milyen hátrányai vannak ennek (látni fogja fél magyarorszár, még zuhanyhás közben is, mi lesz ha ő bennmarad és a barátja kiesik meg ilyenek) és ha nem sikerül, te akkor is megpróbáltad
2011. júl. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

naa, ezt amit írok, nyugodtan megmutathatod neki, ok?


na mármost ha igaz amit írtak, hogy színjáték, akkor nagy barom az egész RTL, és nem mindenki tudja, hogy ez színjáték!!!!!

én, aki összesen 15 percet láttam az egész VV4-ből majdnem elhánytam magam ha rágondoltam, egész addig, amíg nem tudtam, hogy színjáték.ott baromkodtak, mint az idióták, akiknek a bolondokházában van inkább bérelt helye, semmint a villában. tegyük fel, hogy ez a kérdés egy év múlva lenne, és nem te tetted volna fel, és bejutott volna a tesód, és mondjuk harmadik lett. felsoroljam, hogy én mit gondolnék a tesódról?:

idióta

barom

állat

bolond

prosti

perverz

ésatöbbi ésatöbbi


ha tudnám, hogy színjáték, akkor nem biztos, hogy ezt gondolnám, de ha nem akkor igen.


ja, és nem mellékesen 99,9 szálakék, hogy a tesód szakítani fog a pasijával közben vagy utána, olyan okokból, amit már többen írtak(pl.: egyik kiesik, rendezők mással rakják össze valamelyiküket...stb.)

2011. júl. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
ugyse fognak bekerülni
2011. júl. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!