Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet átvészelni azt...

Hogyan lehet átvészelni azt az átmeneti időszakot míg nem tudok hová elköltözni?

Figyelt kérdés
A "párom"nem nagyon együttmüködő,mikor milyen kedve van,aszerint viselkedik.
2009. márc. 28. 20:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Ne nagyon menj haza!Aludni, inget cserélni.
2009. márc. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem inget viselek hanem blúzt......tehát nő vagyok.

A gyerekek miatt nem tehetem meg hogy ne járjak haza,bár néha sok kedvem lenne máshol lenni!

2009. márc. 28. 21:49
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha tényleg elhatároztad, hogy elköltözöl, akkor készíts egy tervet. Építsd fel magadban, hogy hova, mennyi pénzből tudsz elköltözni, esetleg keresgélj albérlet hirdetések között, nézz meg néhány lakást. Amelyik megtetszik, foglalózd le. Ebbe a párodat ne avasd be, hanem egy nap, amikor elmegy otthonról, szépen költözz el a gyerekkel. Azt az időszakot pedig próbáld közömbösen viselni, tegyél úgy, mintha nem érdekelne a hülyesége. Hiszen te már úgyis tudod, hogy le akarsz lépni tőle.
2009. márc. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Vannak női ingek is, az nemtelen, és a problémádban is lényegtelen a nem kivéve ha bánt(fizikailag). Sok sikert.
2009. márc. 29. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Na miért kellett lepontozni a (második) választ? Tényleg érdekelne. Abszolút a kérdésre válaszoltam, kit sértettem vele.
2009. márc. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A Nő ha gyerekei is vannak már nem olyan szabad mint a ffi,hiszen mos főz takatít gyereket nevel,stb nem sorolom tovább.Szóval nem tehetem meg hogy nem járok haza,legalábbis én erre képtelen lennék.Különben is nem "büntetni akarok",hanem túlélni azt az időszakatot ami mindenkinek kellemetlen,dehát a piszkos anyagiak...(de ez már más téma)
2009. márc. 29. 08:32
 7/14 A kérdező kommentje:
Ez az ő döntése volt,már ő nem akarja folytatni,én még helyre tudtam volna tenni magamban a dolgokat.Az elképzelésem vmi hasonló.Csak így leirva sokkal egyszerübb,mint a valóságban.
2009. márc. 29. 08:56
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát elsősorban én is azt tudom javasolni, hogy keresgess az albérletek között, próbáld meg kicsit össze szedni magad anyagilag! De viszont véleményem szerint nem az lenne a legjobb megoldás, ha csak úgy szó nélkül egyik napról a másikra elköltöznétek! (Gondolom övé a pici) Azzal csak a problémákat halmoznád. Tehát mindenféleképpen próbáljatok meg kompromisszumot kötni egymással ebben a nehéz időszakban. A "párodnak" pedig próbáld elmagyarázni,hogy a hangulatváltozásaival csak nehezíti a gondokat. Igenis próbáljon meg együtt működni, és közösen megoldani. Sok sikert és kitartást!! Menni fog!
2009. márc. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
10:56-os, Elnézést! Már lehet nem is olyan pici, és most látom "gyerekek". Mondjuk a véleményen nem változtat. Főleg ha már olyan idősek, hogy érzik ami Körülöttük forog.
2009. márc. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

16 ill.14 évesek.Nem az ő gyerekei az élettársam "volt."

A baj az,hogy bármit kérdezek nem válaszol,vagy dolga van... tv-t néz.... alszik..... ennnyi az együtt működése!Persze, tudomom hogy én is hibás vagyok,hiszen ketten éltünk ebben a kapcsolatban.

2009. márc. 29. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!