Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért az viszi sokra, akit...

Miért az viszi sokra, akit kirúgnak/otthagyja az egyetemet?

Figyelt kérdés
3 ilyen ismerősöm is van, 24-25 évesen vállalkozóként annyit pénzt keresnek amennyit egy diplomás sosem fog. Miért van ez?
2011. júl. 5. 18:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Mert dolgoztak. De az egyetemre jó esetben nem is a sok pénz miatt megy az ember.
2011. júl. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
mert szorgalmasak.de ez nem a diplomától függ
2011. júl. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Azt hiszed hogy csak a diplomás ember lehet gazadag? ugyan már! Szakmás vagyok és komolyan mondom jobban megbecsülnek mint egy diplomást.!! Ez csak papír(diploma). És ők helyesen is tették... Örülök hogy már sokan rá döbbentek hogy a diplomát feld*ughatják maguknak. 22F
2011. júl. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A gyakorlat jobb tanító, mint az iskola. Persze a kettő együtt a legtökéletesebb. Nem egymás után, hanem a kettőt összekötve.
2011. júl. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az is benne lehet a dologban, hogy aki elkezd egy egyetemet, és utána otthagyja vagy kirúgják, abban van mersz mást tenni, mint amit elvárnak tőle. Ez a fajta normabontás sok nagyon tehetséges, kreatív emberben benne van. Nem savanyú a szőlő, évfolyamelsőként végeztem el az orvosit, és a "diplomás dolgozói létben" csak szenvedek, mint a kutya. Ha újrakezdhetném, műbútorasztalos lennék!!
2011. júl. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
van aki tehetséges, ennyi. nyilván nagyon jók abban amit csinálnak, jobbak mint mások. azért
2011. júl. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
ahogy az előttem szóló is írta, több bennük a mersz a bátorság.Engem kétszer nem vettek fel az egyetemre (külföldi vagyok és itt felvételi van), aztán egy másik szakon kezdtem az egyetemen , de az első szemeszter után otthagytam. Annyira elkeseredett voltam, hogy bármit bevállaltam, pl. most azt, hogy egy teljesen idegen országba költözöm, aminek a nyelvét sem beszélem, de remélem ott már sikerül végre valamit elérnem és egy lépéssel közelebb kerülök az álmomhoz.
2011. júl. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Egy amerikai egyetemre elment egy milliárdos üzletember előadást tartani. Megkérte a hallgatókat, hogy nézzenek a mellettük ülőkre, és azt mondta, hogy ezek az emberek nem lesznek milliárdosok, mert ilyen idősen ő már a cégeit építette.
2011. júl. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

Lehet hogy pont az adta meg nekik azt a löketett ami hiányzott hogy sikeresek legyenek hogy kirúgták ott hagyta az egyetemet.


Ugye ami nem öl meg megerősít (többnyire), na hát őket is. Meg van az a mondás is hogy Haters are my motivaters. Valaki ebből kap erőt hogy húú de rosszak vele. Sose akartak ők igazán egyetemre járni szerintem, csak bizonyítani akartak valamit.

2011. júl. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ hogy ki mennyire lesz sikeres személyiség....

de magában a diploma nem garantálja a jólétet ahogy azt sokan képzelik a mostanában divatos büfészakokra ez pláne igaz emelet az egyetemisták fiatal 20-as éveikben nem dolgoznak, nincs bevételük, tapasztalatuk, ismerőseik mire be dolgozzák magukat egy jó állásba az sok idő, és nem is sikerül mindenkinek.

2011. júl. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!