Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó egyes férfiaknak,...

Miért jó egyes férfiaknak, hogy vadidegen nők képei alá kommentelgetnek?

Figyelt kérdés

Engem nagyon idegesít! Nem is ismeri a nőt, lehet bejön neki azt még megértem, de van akinek csak azért ír, hogy ő is vissza írjon a képei alá. És bármit kirakok lájkolja, akár egy hatalmas hülyeséget is kirakhatnék. Direkt megnéztem, gyakorlatilag minden ismerőse minden baromságát lájkolja, képek alá ír. Pedig egy nőfaló hírében áll. Nem gondolnám, hogy facebookon keres partert. Vagy tévedek?

Illetve ő is folyton posztol. Gyakorlatilag az élete minden egyes apró mozzanatát kiposztolja…

Nem tudom megérteni. Mit gondoltok? Szerintetek ez normális?


2011. júl. 6. 00:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ferfi? Ilyet, amirol irsz kb. 16 eves kamaszfiurol tudok elkepzelni.


Posztol, lajkol...nem unjatok? Haho! Az nem a valo vilag...

2011. júl. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
29 éves
2011. júl. 6. 00:07
 3/3 anonim ***** válasza:
24%

miért nem orozol inkább, ahelyett,hogy mások életében vájkálsz?

semmivel sem vagy jobb a hímmajomnál, aki az élete minden percét a facebookon tölti!

2011. júl. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!