Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog emiatt szégyenk...

Normális dolog emiatt szégyenkezni? Lehet, hogy sokan kamunak gondolják majd, de nem az.

Figyelt kérdés
Összevissza hazudoznom kell a családomnak arról, hogy miből élek, mert most már konkrétan ezekből élek. Kb 1 éve, amikor nagyon mélyponton voltam anyagilag, dupla vagy semmi alapon, beszálltam néhány hálózatépítő, befektető üzletbe. Bejött, fizetnek, nagyon jó jövedelem. Ezek az MLM, meg "szervezdbenéhányimerősödet" üzletek, mára olyanok sokak szemében, mintha egy szépen terített asztal sarkára egy kis sz@rt kennél. Van valami kellemetlen stichje. Ez nem szerencsejáték, nem illegális. Valahogy mégis kínos, mert nálunk ez nem szokás. A családomban meg sem mertem volna soha próbálni, hogy akár 500 forintot befektessenek,( ez volt a legkomolyabb befektetésem :-)))mert úgy néztek volna rám, mint ha rúdtáncra akartam volna rábeszélni a nagyanyámat. Valahol mégis piszkálja a csőrömet, hogy sok pénzt kereshetne a családom is, ha hajlandók lennének meghallgatni, én meg el merném mondani nekik.
2011. júl. 6. 00:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
OVB?
2011. júl. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Felnézek azokra akiknek van elég kitartásuk ezekhez az otvar melokhoz. Én többször próbálkoztam, nem voltam elég kitartó és elég pofátlan, de az tény hogy jól lehet vele keresni.

Lenézik a munkád családtagjaid, neked mégis bejött...ebből élsz.

Miért ne mondanád el nekik? Csak ne akard beszervezni őket!

2011. júl. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%

Igazad van: tényleg kamunak gondolom.

Szerintem meg várod, hogy most jó sokan írjanak, hogy igen, én is be akarok lépni, sokat akarok keresni, mert máshol már nem találsz bepalizható embereket.

2011. júl. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
neeeeeeeeeeem! neeeeeeeem akarom!!!!!!
2011. júl. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

1. Nem tudom mi az OVB.

2. Tudom, hogy bort inni normális (ha úgy adódik)

3. Nem, nem így akarok újabb belépőket szerezni sehova, mert köszi, már nincs rájuk szükségem.

2011. júl. 6. 00:25
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajom az ilyen munkával,addig amíg nem akarják rám erőltetni,pofátlanul nyomulni a termékeikkel,naponta 15x becsöngetni hozzám,és figyelmen kívül hagyni azt a mondatot,hogy "nem érdekel"!!!Ha,Te nem ilyen ember vagy,akkor nincs mit szégyellned,de ha ilyen vagy,akkor Nekem aztán tök mindegy,csak Engem kerülj el!
2011. júl. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
00:16 Épp azért nem mondom el nekik, mert ótvar melónak tartják. Miközben a családomban vannak, akiknek ez az ótvar meló is jól jönne. A nem ótvar pénzről már nem is beszélve:-))
2011. júl. 6. 00:31
 8/13 A kérdező kommentje:
00:31 :-))))) Elképzeltem magamat, ahogy bepréselem a lábamat az ajtórésbe. :-DDDD Nem, az én pénzkeresetem tulajdonképpen a saját magam számára sem világos. Gondolom, egy idő, és bizonyos létszám után, van benne valami automatizmus, a számlám egyenlege után ítélve.
2011. júl. 6. 00:42
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Nem, az én pénzkeresetem tulajdonképpen a saját magam számára sem világos."

Hát gratulálok, ezt inkább ne mond el a szüleidnek. Ha eddig otvar melonak gondolták, ezentúl még aggódni is fognak érted.

2011. júl. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát szerintem, ha jól keresel vele örülj neki.Miért lenne ótvar munka, mert másnak nem jön be? Gratulálok ügyes vagy.
2011. júl. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!