Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen gonoszak, irigyek...

Miért ilyen gonoszak, irigyek a nők?

Figyelt kérdés

Olvastam egy kérdést, ami arról szólt, hogy egy lány mennyire kivan, mert a barátnője sokkal szebb nála.Erre a válaszokban olyanok voltak, hogy keress magadnak egy rondább barátnőt, meg hogy én is átéltem már ezt és hogy milyen szar volt, azota már találtam mást stbstb.

Hogy lehetnek egyesek ennyire gusztustalanul gátlástalanok? Miilyen "barát" az ilyen??? Ahelyett, hogy magával kezdene valamit, pl elkezdene sportolni, fodrászhoz menne vagy mit tudom én, a "barátnőjük" a szaralak, mert hogy ő szebb..én is átéltem már személyesen is ezt a helyzetet..Csak engem akaszt ez ki ennyire?


2011. júl. 6. 10:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%
Engem az akaszt ki,hogy ekkora problémái vannak! Anyám!
2011. júl. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem olvastam ezt a kérdést, az eredetit, nem tudom, mennyire volt 2kiakadva". Nekem is van sokkal szebb barátnőm, kicsit irigy is vagyok rá néha:-), de nem zavar, nem bántanám emiatt, főleg nem "cserélném" le. Néha tényleg rossz, vagy rossz volt, de csak ritkán, mára meg egyáltalán nem érdekel szinte, felnőttem:-)
2011. júl. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez érdekesen alakult, 14 éve vagyunk barátnők. Eleinte csúnyácskának éreztem magam mellette, mindig rányomultak, aztán huszonéves korunkra én kiszépültem, neki meg akkor lett csúnya az arcbőre. Akkor ő érezte magát rosszabbul, főként azért mert nekem nagy melleim voltak neki meg kicsi. De sosem bántottuk a másikat. Most egy szinten vagyunk, mindketten jól nézünk ki, sokak szerint úgy nézünk ki mint a testvérek. :)
2011. júl. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
42%

Jaj, az olyan gáz, nem tudom, mit nyavalyog. Tegyen érte, hogy szebb legyen. Arcpakolás, bőrgyógyász, stb. Mivel 18 év alatti, így sztk-ban ingyen ellátják, adnak neki tanácsokat.


Meg kisugárzás függő. Ha valaki magabiztos, és nem küzd kisebbségi komplexussal, hiába kevésbé szép, mint a barátnője, ezerszer több pasit találhat. De amíg lesír róla, h mennyire nincs jóban önmagával, addig ne álmodozzon ilyesmiről.

2011. júl. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Linket, kíváncsi vagyok a kérdésre:)

A témához hozzászólva szerencsére én nem vagyok ilyen. Vannak szebb barátnőim, de nem érzem, hogy kevesebb lennék, mint ők.

2011. júl. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam az eredeti kérdést, de ez kamaszkorban igenis nagyon nagy probléma tud lenni! Én sem voltam túl szép, és volt egy barátnőm, aki minden fiúnak tetszett, és igen, egy idő után már nem szerettem vele lenni, mert minden programunknak az lett a vége, hogy odajött pár fiú, tették neki a szépet, én meg le voltam ejtve. Nem voltam irigy, sem gonosz, csak egy amúgy is gátlásokkal küszködő 16 éves, akinek minden ilyen eset csak egy újabb tőrdöfés volt. Nagyon rosszul tud esni az ilyesmi egy kislánynak.
2011. júl. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

Én olvastam az eredeti kérdést reggel, és igenis érthető ha zavar ez egy kamaszkorú lányt aki már érdeklődik a pasik iránt és azt látja h nincs sikere, viszont a bnőjének igen. ez ilyenkor mikor kezd kialakulni az önértékelés, nem tesz jót. egyébként meg a lány tanácsot kért és egyáltalán nem mondta h a bnője szar alak.

Viszont az már kevésbé érthető h te ez alapján az egy kérdés alapján hogy szűröd azt le h a nők gonoszak? Lehet h a legtöbb válaszoló nem is nő volt. szóval neki tényleg van vmi apró problémája de te gázabb vagy ha neked meg most az a legnagyobb problémád h neki mi a legnagyobb problémája.

2011. júl. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%

Nem, ez engem is kiakaszt, de tenni sajnos nem tudunk ellene. Mindenkivel igyekszem kedves lenni, de sokszor hiába. Soha senkinek nem ártottam direkt, semmi nem szárad a lelkemen. Mégis nagyon sok csaj utál, olyanok, akiknek egy rossz szót sem szóltam, sokáig nem jöttem rá, miért. Mégis miért utálnak, miért beszélnek ki, miért hagyott ott sok "barátnőm" pár buli után? Ahogy idősbödtem és visszahallottam dolgokat, rájöttem: irigyek rám. Gyerekkoromban csúnyácska voltam még, de sokkal több barátom volt. Aztán idővel, ahogy kikupálódtam, azon voltam, hogy ápolt, csinos, nőies nővé váljak, egyre több lett az ellenségem, 90%-a lányok köréből. Életem egyik csúcspontján, 17-8 éves korom táján, mire már az egész várost, ahol a gimim volt, megismertem, már nyomasztó volt számomra a sok ellenségedkedő csaj miatt, főleg, mert nem értettem őket, okuk sem volt rá, hisz soha senkinek nem szóltam egy árva rossz szót sem, sokakat nem is ismerek a mai napig! Nagyon rosszul éreztem magam, de szerencsére elmentem másik városba egyetemre. Itt is próbálok nagyon nyitott lenni, és bár mindenki kedves velem, néha mégis vannak beszólásaik. Pl a saját barátnőm, mikor oda kellett menni jegyzeteket kérni egy sráctól, engem küldött el, hogy "te szép vagy, menj oda te lécci...". Érdekes mód, pasit akar magának, buliba egyszer sem jött el velem. Talán fél, hogy én leszek a népszerűbb? Nem akarom ezt, hiszen 8 hónapos kapcsolatom van.

Ja igen, bulik kapcsán is... a saját egyetemi szobatársam kezdett velem rivalizálni, meg is utáltuk egymást, otthagytam a kollégiumot. Egyetem elején, még mikor megismerkedtünk, együtt jártunk bulizni. A szobatársam pasivadászaton volt, nekem barátom volt, így kerültem a kavargatni akaró pasikat. Mégis többen odajöttek hozzám, míg szobatársammal táncoltam. Kb a 3. pasi után, mikor azt is leráztam, annyit kaptam: "a te parfümöd még az enyémnél is jobb, hogy csinálod?". Semmit nem tettem, nem öltözködöm kihívóan, sima top-farmer párosban járok bulizni. Volt, aki 3-4 buli után nem jött többet bulizni velem, és a semmiért megutált, sosem jöttem rá, mi volt a gond. Erre tudnék tippelni, hogy akkoriban ő is pasit keresett, mégis hozzám jöttek a pasik, nem hozzá?!

Elég rossz ez így, egy igaz barátnőm sincs. Mindenki otthagy és megutál, irigykednek, féltékenyek. Ilyen szempontból az egyik leszbi barátnőm a legjobb, ő ilyenért sosem utálna meg engem. :D

2011. júl. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
25%

uh egy farmer-polo párossal buliban és mégis hozzád mennek oda? hát nagyon kíváncsi lettem milyen földön túli erő sugárzik belőled :D nem küldesz képet priviben? :D vagy az fb elérhetőséged :PP

amúgy meg kicsit ellentmondás h azon dolgoztál h igényes nőies nő légy most mégis poloban és farmerben bulizol :P

ja am nem kötekedésnek írtam csak klubokban ritkán látok farmer-polos csajokat. de lehet h nagyon jó volt a sminked :P

2011. júl. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
63%
Elég undorító, hogy még a barátságban is a külsőségekre mennek az emberek.
2011. júl. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!