Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen gonoszak, irigyek...

Miért ilyen gonoszak, irigyek a nők?

Figyelt kérdés

Olvastam egy kérdést, ami arról szólt, hogy egy lány mennyire kivan, mert a barátnője sokkal szebb nála.Erre a válaszokban olyanok voltak, hogy keress magadnak egy rondább barátnőt, meg hogy én is átéltem már ezt és hogy milyen szar volt, azota már találtam mást stbstb.

Hogy lehetnek egyesek ennyire gusztustalanul gátlástalanok? Miilyen "barát" az ilyen??? Ahelyett, hogy magával kezdene valamit, pl elkezdene sportolni, fodrászhoz menne vagy mit tudom én, a "barátnőjük" a szaralak, mert hogy ő szebb..én is átéltem már személyesen is ezt a helyzetet..Csak engem akaszt ez ki ennyire?


2011. júl. 6. 10:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
80%

"uh egy farmer-polo párossal buliban és mégis hozzád mennek oda? hát nagyon kíváncsi lettem milyen földön túli erő sugárzik belőled :D nem küldesz képet priviben? :D vagy az fb elérhetőséged :PP

amúgy meg kicsit ellentmondás h azon dolgoztál h igényes nőies nő légy most mégis poloban és farmerben bulizol :P

ja am nem kötekedésnek írtam csak klubokban ritkán látok farmer-polos csajokat. de lehet h nagyon jó volt a sminked :P"


Félreolvastad, top-farmert írtam! Ez annyi, hogy felveszek valami, elegáns, nőies, kivágottabb topot (persze nincs kinn a mellem, csak dekoltázs :)), mellé meg egy feszes, tophoz illő farmert. Télen hosszút bokacsizmával, nyáron shortot szandállal. Amúgy nincs bennem semmi extra. Sőt nagyon nem vagyok fotogén, utálom a képeim. Szerencsére, azt mondják, élőben normálisabban nézek ki. :D A kisugárzásomat pedig, nem tudom, milyen, de sokáig táncoltam, lehet ez jó mozgást ad. :) Ezen kívül hátközépig érő, sötétbarna haj, sötétbarna szem, enyhén napbarnított bőr, nah meg persze egy kis alap smink. Ja, és vékony vagyok, talán kicsit túlságosan is (öröklött). Szerencsére azért van mellem meg fenekem hozzá, nem vagyok lapos. Szóval igazából semmi extra, én sem tudom, miért van ez. De ne gondold, hogy egy szakadt pólóban megyek buliba. Csak a sima top-farmer párossal arra akartam utalni, hogy nincs kinn a fél p*csám, sem a fél mellem, nem magam mutogatni megyek buliba, pl egy p*csaszoknyában, mint sok csaj. De azért szeretek jól öltözni.

2011. júl. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is olvastam, és pont azt tanácsoltam amit te, de belegondolva, szerencsétlen kérdezőnek nagyon rossz lehet, hogy el van nyomva, ráadásul ebben a helyzetben senkit nem lehet okolni.
2011. júl. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
42%
De, szerintem az okolható, aki irigy kutya. Pl múltkor elmentünk buliba barátnőmmel 2x is, mindkétszer hozzá több pasi ment oda... mégsem irigykedtem, csak megjegyeztem magamban, hogy milyen népszerű lett... :) De hát ő a szingli, szóval eszemben sem lenne irigykedni. Sőt még egy barátnőmre sem irigykedtem, csak mert szebb (magyarán többet foglalkozik magával), vagy mert jobban tanul is mellé és van pénze. Undorító dolog ezért irigykedni.
2011. júl. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
78%

off. 11.20:

értem. ez így leírva jól hangzik.. :) és igen fontos is a jó mozgás..mármint leszólítás szempontjából.

lehet h ez jó tanács azoknak is akik nem néznek ki túl jól: h törekedjenek a nőiességre, tanuljanak mozogni stb

2011. júl. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Pontosan. :D
2011. júl. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
rosszindulatu gyökér mindegyik Anya!! én az enyémet legszivesebben lelőném!! mindegyik ijen szard le !
2012. jan. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
0%
Mert a nő jobban ösztönlény, az őskori világban ehhez kellett alkalmazkodnia és az újkorban még nem volt hozzá elég idő, hogy alapjaiban megváltozzon...
2013. szept. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!