Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnátok keresztnévnek a Béla...

Adnátok keresztnévnek a Béla nevet?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 13:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. júl. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem. Sok Bélát ismerek, mind egytől egyig lepukkant, falusi alkoholista :(( Egyetlen "nívósabb" Bélát se ismerek... Ja, meg egy ló a nagyim falujában. (elnézést minden Bélától... de ez a véleményem).
2011. júl. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem nem tetszik.
2011. júl. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Te tetted fel a Lujzás kérdést is? Szerintem ne babrálj így ki a leendő gyerekeiddel.
2011. júl. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem. Sok szép, régies magyar név van. Sajnos NEKEM a Béla név nem jön be.
2011. júl. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem, a Lujzásat nem én tettem fel, fiam lesz! :)

Csak mert kíváncsi vagyok mi a vélemény erről a névről.


Párom szeretné, ha a nagyapja után neveznénk el a picit. Mondtam, hogy semmi akadálya, hiszen a nagypapáját Sándornak hívták. Csakhogy kisült, hogy ő a másik nagypapára gondolt, akinek Béla volt a neve...

2011. júl. 6. 13:45
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj, de ez lenne az utolsó név a naptárban, amit a fiamnak adnék (ha lenne fiam). De mint 2. név, "elcsusszan"... Tehát egy Szabó Áron Béla példul... a 2. nevet ugyse használja soha senki, mondjuk nem is értem, mi értelme van... de lehet, h erre pont jó! :)
2011. júl. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Hát...én nem adnám ezt neki :/ Ha azt mondják nekem,hogy ,,Béla" ,rögtön valami bamba képű alkoholbogár jut eszembe :D
2011. júl. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. júl. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem a Legényanya jut eszembe.
2011. júl. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!