Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 18 éves lánynak autót...

Egy 18 éves lánynak autót venni? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 6. 13:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Egy kis használt Corsa oké lenne. De egy Audi TT nyilván nem.


Meg persze függ a gyerektől is, mennyire megbízható és mennyire jó sofőr. Nyilván senki sem szeretné, hogy az első útnál széttörje a kocsit is és magát is.

2011. júl. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
41%

Ha megveszik, lesz egy autója.

Most komolyan, mi a kérdés?

2011. júl. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Passz. Nálunk közel 20 éve az egyik osztálytársam kapott az érettségire. De az ő apja egy cég tulajdonosa.

Amúgy amíg nem dolgozik valaki, addig saját kocsit fenntartani nem célszerű, hacsak nem pénzesek a szülei.

2011. júl. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem felesleges.
2011. júl. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem jó, én is úgy örültem volna neki.
2011. júl. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
86%

Kezdő sofőrnek olcsó autót. Gondolom te a szülő vagy.

Ha megvan rá a pénz, én mindenképp csak úgy adnám, hogy egy részét szigorúan kölcsönbe, tehát hogy vissza kelljen adnia nekem, ergo dolgozzon meg érte. Különben nem fogja érezni az értékét.

2011. júl. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
86%
Ha teljes mértékben megérdemli, akkor oké. Egy kicsi, nőcis kocsi, Corsa vagy ilyesmi.
2011. júl. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
79%

Nem!Dolgozzon megérte!Még ha pénzesek a szülők akkor is!

Nekem volt egy osztálytársam akik milliomosok voltak!A csajnak mindenért keményen meg kellett dolgoznia,ugyanúgy el kellett mennie nyári munkára és ilyenek!

Én biztos nem vennék neki,mert így soha nem fogja megtanulni értékelni a dolgokat,még ha az autó 400 ezerbe kerül,akkor sem venném meg,így hogy nem ő vette meg és nem ő dolgozott meg érte így becsülni se fogja...

Szóval én nem venném meg az biztos!

2011. júl. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Igen a szülő vagyok, használt autóra gondoltam, egy nőiesre... 1 éve van meg a jogsija és úgy gondolom hogy jó lenne rutint szerezzen és persze jó lenne ha vezetne is...
2011. júl. 6. 14:05
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, az említett csaj vadiúj autót kapott, de lehet venni használtat is. Nem is ez a kérdés, hanem az, hogy a fenntartását ki finanszírozza? Mert 18 évesen még általában nem keres az ember, vagy csak keveset diákmunkával.

Szóval nem a vásárlás, hanem a fenntartás a kérdés szerintem.

2011. júl. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!