Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy egy 23 éves lány összeköltözik egy 30 éves férfival?

Figyelt kérdés

A férfinak saját lakása van, autója, munkahelye, tehetős, igaz megdolgozott nagyon érte.

A lány főiskolára jár, mellett dolgozik.

Együtt vannak 6 éve.

De még nem történ eljegyzés sem, de lehet hogy összeköltözés előtt megtartják.

A fiú vígan él a pénzéből, kapásból 30 ezret elkölt 1 pár cipőre, a lány meg 12 napot dolgozik ugyanazért a 30 ezer ft-ért,amit a közös rezsi felére költ. Nem sok pénze marad a fizetéséből magára, szinte semmi.

A férfi folyton azt hangoztatja a lánynak, hogy örüljön, hogy milyen szép házat felépített, nem kell még törlesztőre sem költeni.

A lánynak kocsit akar venni, meg évente elviszi nyaralni, de egyébként külön kasszán vannak.

Mi a véleményetek erről? Nem korai az összeköltözés még? Meg egyáltalán ez az egész?


2011. szept. 3. 14:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a különkassza a fura,ha baba lesz,akkor is marad a különkassza?

Amúgy ha boldogok,miért ne?

2011. szept. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Hogy lenne korai 6 év után??? Nekem az a durva, hogy eddig fel sem merült. Mi 4 hóónap után költöztünk össze. A korkülömbség meg pont ideális.( 23/L , a párom 29)
2011. szept. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Semmi.6 éve együtt vannak,jól megvannak,akkor meg? 24l
2011. szept. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Csak nem furcsa, hogy összeköltöznek egy 25 milliós házba, a férfi jó autóval jár, és nem házasodnak össze?

Lakva ismerszik meg az ember igazán, ezt mondják, de én nem örülök ennek az egésznek.

anyuka

2011. szept. 3. 14:27
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
6 év után nem, és már egyikőtök sem gyerek.
2011. szept. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Anyuka tessék nem beleszólni a lánya dolgába!


Ők tudják, hogy mi a helyzet köztük. Manapság előbb összeköltöznek, aztán jön csak az esküvő, ez természetes, majd eljön az is. Nem hogy örülnél, hogy egy ilyen pasit talált magadnak, nem egy munkanálküli, lusta csavargót, aki mellett nyomorogna egész életében...

2011. szept. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
*magának
2011. szept. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ebben furcsa? Két FELNÖTT éli az életét, ahogy NEKIK jó.
2011. szept. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 ava87 ***** válasza:
95%

Szerintem semmi fura nincs ebben. Mitől korai? 6 éve együtt vannak.

A lánytól meg nagyon szép, hogy dolgozik, és nem csak beleül a készbe.

2011. szept. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Anyuka!

Inkább légy boldog, hogy a lányod ilyen férfit talált magának és boldog mellette!

A férfi már rendelkezik saját egzisztenciával, ami nagyon is pozitív és gondolj bele hogy nem úgy indulnak el az életben hogy felveszik 30 évre a hitelt és egyszerűen nem tudnak kilábalni belőle nyugdíjas korukra se.

Örülj a lányod boldogságának!

Különben is mit számít hogy el vannak-e jegyezve vagy sem?! A szerelem, az összeköltözés, összetartozás nem ezen múlik!

Én pl. nagyon boldog élettársi kapcsolatban élek pár éve, és eszünk ágában sincs összeházasodni, nem a papíron fog múlni hogy összetartozunk és szeretjük egymást.

30/N

2011. szept. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!