Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 18 éves lánynak autót...

Egy 18 éves lánynak autót venni? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 6. 13:47
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
79%
én nem hiszek abban, ha kap egy kis kocsit, mert pl. jó tanuló, akkor máris semmit nem értékelő emberré válik
2011. júl. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Fenntartását a zsebpénzéből fogja a kisasszony.
2011. júl. 6. 14:08
 13/27 anonim ***** válasza:
88%

Én is kaptam annak idején egy használt Toyota Yarist. Fenntartani nekem kellett, így nem használtam agyba-főbe, hogy spóroljak a benzinnel, de nagyobb távolságokra igenis jól jött. Azóta lediplomáztam, a kocsit jobbra cseréltem, de nem lettem tőle sem elkényeztetett, sem értékeket nem ismerő ember.


Tudtam mindig nagyon jól, hogy ez a szüleimnek pénzbe került, és nagyon hálás voltam érte. De ha megtehették, miért ne vették volna meg? Nem éltem vissza vele. Azóta is megbecsülöm a dolgok értékét, és sokat dolgozom.

2011. júl. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem tudnánk venni, mert nincs rá keret (családi autó sincs, mert drága lenne fenntartani, férjem céges kocsiját használjuk, ha nagyon muszáj utazni), de ha nektek van elég pézetek rá, akkor vegyétek meg és ne foglalkozzatok mások véleményével!
2011. júl. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
a zsebpént úgy kell érteni h megdolgozik érte vagy szülőktől kapja? ha megdolgozik érte egyértelműen jó ötlet. meg amúgy is. ha nem egy elkényeztetett "apuci kedvencéről" van szó, hanem a leányzó megbízható akkor miért ne.
2011. júl. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
ha lesz pénze tankolni és mindent fizetni tud utána akkor szerintem jó ötlet. Én biztos veszek majd egy olcsó kis autót a gyermekemnek ha meg lesz a jogsija.
2011. júl. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:07


Hát pedig hidd el sok ilyet láttam!Megkapta az autót vagánykodott vele,nem vigyázott rá,nem tudta értékelni és össze is törte pár hónap múlva!De mennyi ilyet láttam....ha azt tudnád.

2011. júl. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
78%

Én vennék a gyerekemnek,ha lenne rá pénzem:D

Egyébként attól,hogy valaki kap egy autót nem lesz elkényeztetett,ahhoz egész életében úgy kell bánni vele,mint a hímestojással,és kinyalni a popóját.Ha normálisan van nevelve,akkor értékelni fogja ha a szülei segitik bármivel is.

2011. júl. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Ha szüksége van rá, szeretné, és megengedhetitek, akkor nem látom, mi lenne vele a gond. Szerintem a legtöbb szülő venne a gyerekének, ha megengedhetné, hisz miért ne adjon meg neki mindent, amit lehet? Nem lesz ettől semmi baja a gyereknek.
2011. júl. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Normálisan van nevelve nincsen elkényeztetve. És én maximálisan megbízok a lányomba az apja is. Most ha kap egy autót nem egyenlő az elkényeztetéssel.
2011. júl. 6. 14:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!