Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a leendő anyósom...

Mit csináljak a leendő anyósommal, hogy abba hagyja?

Figyelt kérdés
Párommal már majd 3 eve vagyunk egyutt jol kijövök a családjával,mondhatni harmonikus a kapcsoltom veluk,sokszor ottvagyok naluk,csak az zavar hogy pl vasarnap egyutt fekszunk meg reggel az agyban,anyosjelolt bejon es elkezd pakolaszni,nemcsak parom cuccait de enyemet is ,aztan kimegy.masik hogy szonbatonkent munka utan osszebujunk o bejon,hogy parom vigye el ot ide oda,aztan olyan 3 ora mulva hazajonnek,viszont nagyon jol tudja hogy csak szonbat es vasarnap lassuk egymast aparommal,de minden hetvegere kitalal valamit.Párom mondta neki,hogy vigye el az autot,vagy esetleg kesobb,de neki nem felel meg,ez adodhat abbol,hogy kb egy eve halt meg az leendo anyosom anyukaja akit gondozott,es nem talalja fel magat?gyors valaszt kernek
2011. júl. 6. 17:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nálunk az a helyzet,hogy 1,5 évig laktunk anyóséknál(katasztrófa volt számomra).Felújítottuk anyósék egyik házát,amiben soha senki nem lakott,és 2 héttel ezelőtt eljött az idő,hogy elköltözhessünk végre,anyósék álmukban sem gondolták,hogy elköltözünk ilyen hamar.

2 hete költözünk el, és 2 hete minden reggel csörög a párom telefonja reggel5-6 között,hogy menjen a párom dolgozni.

2 faluval költöztünk odébb,és a párom a szülőknél dolgozik,és az apja mióta elköltöztünk minden reggel telefonál,és engem már baromira bosszant,hogy telefoncsörgésre ébredünk.Holott én beállítom az ébresztőt,nehogy elaludjunk.Mondtam páromnak,hogy ne vegye fel,vagy nyomja ki,ha valami baj lenne,akkor úgy is engem is hívnának.És ha nem veszi fel,vagy kinyomja,csak észreveszik magukat,hogy nem vagyunk kíváncsiak a reggeli ébresztőre.

2012. júl. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!