Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem szerint gusztustalan....

A férjem szerint gusztustalan. Tényleg?

Figyelt kérdés

Elküldtek panorámaröntgenre és később fogorvos mutatta a felvételen, hogy az egyik bölcsességfogam 90 fokban elfordulva tolja arrébb a fogsoromat. Javasolták a szájsebészetet. Mivel a képen is látszik, hogy az állkapocsba ékelődött, megijedtem, hogy szétvésik az egész állkapcsomat, így nem merek elmenni a műtétre.

Férjemnek mutattam a röntgenképet, hogy miről is van szó, mire ő fintorogva arrébb tolta, hogy ez gusztustalan, hogy a koponyámat kell néznie.

Ezen kicsit fennakadtam, mert azt megértem, hogy ha egy halálos baleset után nem lenne kíváncsi a csontjaimra, de egy röntgenfelvételen mi gusztustalan van? Igen, homlokig "le van fotózva" a koponyám, de mégis mire gondolt? Hogy a bőr tartja össze a fejemet és nincs csont alatta?


2011. júl. 8. 06:44
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Ez baromság... Én a páromnak koponya ct képet mutattam, azon az agyamtól kezdve minden látszódott, azt mondta de jó nekem hogy van ilyen képem:)
2011. júl. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
61%

Én tuti a képébe vágnám, hogy a koponyám semmivel sem gusztustalanabb, mint a te farkad, még sem lököm arrébb, ha hetyegni akarsz.

Ezek a mai férfiak... nem hiába szűnt meg a sorkatonaság. Macskajancsi az összes!!!

2011. júl. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
75%
Vagy te,és van a röntgenfelvétel,a kettőt nem kapcsolta össze nem téged látott a felvételen.Ismeretlen azonosítatlan koponya.Megszokta hogy nincs lenyúzva a bőröd (meg lehet szokni).
2011. júl. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%

ez a bölcsességfog elfordulás gyakori probléma, ne félj a szájsebésztől, ha bármi kockázat lenne nem vállalná el a szájsebész sem. :)

amúgy meg egyet értek a másodikkal :P

de az is lehet h emberfüggő, van aki undorodik pl a vértől.. de akkor sem ilyen hangnemben kellett volna válaszolnia. amúgy ez nem nagy ügy, ne húzd fel magad rajta biztos veled is előfordult már h megbántottad pedig nem is az volt a szándékod. ha nagyon zavar beszéld meg vele :)

2011. júl. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
54%
A férjed egy finnyás barom!
2011. júl. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
33%

"Ezek a mai férfiak... nem hiába szűnt meg a sorkatonaság. Macskajancsi az összes!!!"


Az ilyen kijelentésekkel az a baj, hogy nem igazak, nem kéne általánosítani.

2011. júl. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
93%

Az hogy gusztustalan-e vagy sem... Szerintem, és az emberek döntő többsége szerint biztosan nem, de mindenkinek van valami heppje, ha neki ez, hát akkor ez. Nem értem miért kell fennakadni rajta. Én pl a papírfecniktől undorodok, ez se mindennapi fóbia:)


A fogaddal kapcsolatban meg annyit, hogy nekem is ugyan ez volt. Ez nem kívánságműsor, hogy akarod-e a műtétet, vagy sem, ha halogatod, komoly komplikációk lehetnek. Nálam csak akkor derült ki a dolog, amikor teljesen begyulladt, iszonyatos fájdalmaim voltak, feldagadt a fél fejem, és a gyulladás miatt nem hatott a műtétnél megfelelően a fájdalomcsillapító. Hidd el jobb ha ezt megspórolod magadnak...

2011. júl. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
60%

"Ezek a mai férfiak... nem hiába szűnt meg a sorkatonaság. Macskajancsi az összes!!!"


Már igazán hiányzott egy nagyon-nagyot mondani akaró, hogy általánosítson. Nem a férfiakat kell szidni azért, mert nem kellesz senkinek sem.

2011. júl. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
86%

Ne félj a műtétől.nekem volt, a fogam teljesen vizszintes állapontban volt,kivetettem mielőtt baj lett volna.Felvágják az inyt kiemelik a fogat majd ősszevarrják,hamarabb gyogyul mint egy sima foghuzás mert nem marad utánna lyuk.

ha megvárod meg elronlik akkor megszenvedsz vele nagyon.

Amugy a röntgenfelvétel nem gsztustalan de nem is egy szivderitő látvány.ugylátszik erre érzékeny a párod.

2011. júl. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim válasza:
28%
Nagy barom lehet a férjed, mivel tán ö is hus vér emberböl van azt hiszi tán ö más anyagbol van
2011. júl. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!