Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem szerint gusztustalan....

A férjem szerint gusztustalan. Tényleg?

Figyelt kérdés

Elküldtek panorámaröntgenre és később fogorvos mutatta a felvételen, hogy az egyik bölcsességfogam 90 fokban elfordulva tolja arrébb a fogsoromat. Javasolták a szájsebészetet. Mivel a képen is látszik, hogy az állkapocsba ékelődött, megijedtem, hogy szétvésik az egész állkapcsomat, így nem merek elmenni a műtétre.

Férjemnek mutattam a röntgenképet, hogy miről is van szó, mire ő fintorogva arrébb tolta, hogy ez gusztustalan, hogy a koponyámat kell néznie.

Ezen kicsit fennakadtam, mert azt megértem, hogy ha egy halálos baleset után nem lenne kíváncsi a csontjaimra, de egy röntgenfelvételen mi gusztustalan van? Igen, homlokig "le van fotózva" a koponyám, de mégis mire gondolt? Hogy a bőr tartja össze a fejemet és nincs csont alatta?


2011. júl. 8. 06:44
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:

Amúgy azért furcsa, mert egyéb, adott esetben inkább undorítónak számító dolgok nem zavarják. Pl. ha nyáron utazás után már oroszlánszagom van, akkor megemlíti, hogy tényleg beszagosodtam, de semmi fintorgás.

Illetve volt egyszer egy durvább betegségem ami erős legyengültséggel és nagyon-nagyon magas lázzal járt, gondolhatjátok milyen szagom volt, két napig a kádig se jutottam el, csak vacogtam a takaró alatt. Gond nélkül odabújt mellém, pedig én is éreztem, hogy nem vagyok virágillatú. Fürdést csak akkor javasolta, amikor orvoshoz kellett menni, de abban is segített, mert a lábamon alig álltam meg.

Sőt, elméleti síkon mondta, hogy ha olyan bajom lenne, ő akár pelenkázna is (hát nem örülnék neki). Pedig ez már tényleg gusztustalan lenne... És nem arra gondolok, hogy baleset ér és eleresztem magam, ő meg teszem azt így felnyalábol és kocsiba tesz - mert az életmentés lenne, még idegennel is megteszem én is.

2011. júl. 8. 20:39
 42/43 anonim ***** válasza:
bocs, hogy offoltam a kerdessel, de az egyik valaszolo tenyleg azt irta, hogy "pont evett". amikor en ezt nem lattam a leirasodban. Es szerintem nem gusztustalan. valami mas ingerelhette fel es azert volt ilyen, neha en is reagalok dolgokat le ilyesmi modon.
2011. júl. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Oh ez milyen szép. Igazán aranyos h úgy odabújt melléd. Én személy szerint a szagoktól rosszabbul lennék mint egy koponya felvételről, de ízlések és pofonok.

Aranyos párod van. én nem szívesen megyek izzadtan emberek közé, de az jó h nem fintorog, emberi dolog, de azért kellemetlen. Inkább a párom mondja mg h oroszlánszagom van minthogy lássam h az emberek ájulnak mellettem a szagomtól xD

2011. júl. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!