Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem szerint gusztustalan....

A férjem szerint gusztustalan. Tényleg?

Figyelt kérdés

Elküldtek panorámaröntgenre és később fogorvos mutatta a felvételen, hogy az egyik bölcsességfogam 90 fokban elfordulva tolja arrébb a fogsoromat. Javasolták a szájsebészetet. Mivel a képen is látszik, hogy az állkapocsba ékelődött, megijedtem, hogy szétvésik az egész állkapcsomat, így nem merek elmenni a műtétre.

Férjemnek mutattam a röntgenképet, hogy miről is van szó, mire ő fintorogva arrébb tolta, hogy ez gusztustalan, hogy a koponyámat kell néznie.

Ezen kicsit fennakadtam, mert azt megértem, hogy ha egy halálos baleset után nem lenne kíváncsi a csontjaimra, de egy röntgenfelvételen mi gusztustalan van? Igen, homlokig "le van fotózva" a koponyám, de mégis mire gondolt? Hogy a bőr tartja össze a fejemet és nincs csont alatta?


2011. júl. 8. 06:44
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
66%

No, a katonaság alatt én sem az utolsó évtizedek sorkatonaságát értem, hanem az öregapáink idejéig bezárólagost.


Igaz, hogy a nők is férfiasodnak, de miért? Mert át kell venni a nőiesedő férfiak feladatait is. Sok ismerősöm van, ahol a nő fúr-farag, mert a férfi nem tud.


És a nők ribancosodnak is (ahogy valaki már írta), de miért? Mert a férfiak már képtelenek beindulni az egészséges, normális kinézetű nőkre. Képtelenek udvarolni, és megszerezni a nőt. Így ha egy nő férfit akar, akkor szinte tálcán kell kínálnia magát.


Nem általánosítok, vannak kivételek természetesen.


Lehet homokba dugni a fejeket, és azt mondani, hogy nincs összefüggés, de igenis van.

2011. júl. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

ömm már megbocsáss de nem igazán sikerült értelmezned amit írtam. pont azt mondtam h a katonaság alól régebben is ki akartak bújni, amikor még mások voltak az emberek ezért sem egyenlő a katonaság a férfiassággal. Amúgy meg most ki általánosít? ja hogy az összes katona s*ggfej? ha te mondhatod ezt ő hadd mondja már akkor simán h az összes pasi s*ggfej. nekem egy katona ismerősöm van, nagyon rendes ember a családjával is.

de hozzátenném még egyszer h én nem írtam olyat h az a férfias aki beáll katonának.

részemről ennyi. ha sikerül értelmezned akkor ok, ha nem akkor vitázz csak magadban tovább.

2011. júl. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

Persze az tiszta sor h a fiúk lányosodnak a lányok meg fiúsodnak, de ennek az égvilágon SEMMI köze a sorkatonasághoz. Azért törölték el mert már a katonaságban is minden gépesítve van, és semmi szükség egy évig eltartani az államnak azt a rengeteg embert. Nem pedig azért, mert a fiúk lányosodnak.


Na de befejeztem az offolást, bocsánat :P Én vagyok egy hülye mert beír ide valaki ezen meg felhúzom magam na mindegy :D

2011. júl. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

Mit kell ezen csodálkozni??? Gyerekkoromban feltártak hozzánk közel egy sok száz vagy ezer éves temetőt. Tele volt csontvázakkal. Volt ott kisgyerek, felnőtt...Emlékszem, a régész lelkendezve mutatta, hogy még az is látszik, hogy utoljára tojást evett az illető, ott volt tényleg a sárgája.

Addig még nem sokat találkoztam az elmúlással és egész éjszaka rémképek üldöztek.

Minden csontváz a halálra emlékezteti az embert, ahogy ösztönösen iszonyodunk nyílt sebtől is.

A férjed egyszerűen az elmúlásodtól borzadt el. Ezen meg ne sértődj meg.

2011. júl. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem gusztustalan. jó tudni, hogy mégis mi van a párjával az embernek. ott kéne melletted állnia és bíztatni, hogy ne aggódj, másnak is volt már így hipp-hopp túl leszel rajta. mindenképp húzasd ki, mert lyukasztja a mellette lévő fogad és girbe-gurbává teheti az egész fogsorod. (én egyébként szeretek ilyeneket nézegetni, sőt pattanást nyomkodni is :P )
2011. júl. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

"Pá, aranyom, pá!"


Hmm, prolilányka :)

2011. júl. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:37


a zárójeles rész kivételével egyetértek

2011. júl. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

A szájsebészettől és a bölcsesséfog műtéttől nem kell félni. Nekem is vésték mind a négyet, fájt, fájt ,de cserébe szép a fogsorom.


Mondd meg a kedves férjednek, hogy egy csúnya fogsor sokkal gusztustalanabb (szerintem!), mint egy panoráma rtg.


Van gyereketek? Ha igen, akkor a szülést nem tartotta gusztustalannak?

2011. júl. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
a 75%-os 7:31-es valaszolo, honnan tudja, hogy a holgy ferje epp evett mikor latta a rontgen kepet?
2011. júl. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:

Férj nem evett a képnézegetés közben.

Gyerek nincs még.


A katonaságról szóló eszmecsere nagyon érdekes, de megtennétek, hogy valamelyikőtök inkább nyit egy releváns kérdést és ott folytatjátok? Köszi.

2011. júl. 8. 20:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!