Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem szerint gusztustalan....

A férjem szerint gusztustalan. Tényleg?

Figyelt kérdés

Elküldtek panorámaröntgenre és később fogorvos mutatta a felvételen, hogy az egyik bölcsességfogam 90 fokban elfordulva tolja arrébb a fogsoromat. Javasolták a szájsebészetet. Mivel a képen is látszik, hogy az állkapocsba ékelődött, megijedtem, hogy szétvésik az egész állkapcsomat, így nem merek elmenni a műtétre.

Férjemnek mutattam a röntgenképet, hogy miről is van szó, mire ő fintorogva arrébb tolta, hogy ez gusztustalan, hogy a koponyámat kell néznie.

Ezen kicsit fennakadtam, mert azt megértem, hogy ha egy halálos baleset után nem lenne kíváncsi a csontjaimra, de egy röntgenfelvételen mi gusztustalan van? Igen, homlokig "le van fotózva" a koponyám, de mégis mire gondolt? Hogy a bőr tartja össze a fejemet és nincs csont alatta?


2011. júl. 8. 06:44
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

Azért más egy ismeretlen felboncolva meg más az a nő aki tökre tetszik neki meg szereti ilyenek és akkor elétolnak egy koponyát hogy na ez vagyok én... azért jó érdekesnek lehet érdekes de a koponya minden csak nem szép látvány...


Most csak próbálom beleképzelni magam a fejébe de sztem vmi ilyesmi lehet :P


Figy! Most furcsa hasonlat szal én nagyon szeretem a lányokat meg minden de amikor ezeket a képeket megmutatták nekem hát én azt hittem elhányom magam! Pláne beleképzelni h a barátnőmben is ilyen löttyök vannak...

[link]

szal van amit jobb nem látni, nem tudni :P Vmi ilyesmi lehet neki is sztem.

2011. júl. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
41%

"a magyar férfitársadalom azon 0,01%-ért, akikre ez nem vonatkozik. "


milyen empirikus bizonyítékod van az állításodra?

gyanítom semmilyen...

ha már hülye vagy, akkor ne tetézd!

2011. júl. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
08:24 - a képeken nekem úgy tűnik, hogy a hölgy összeszedett valami kisebb fertőzést, mert a "löttyök" egy része nem normális... Szóval, ha a barátnőd rendszeresen jár orvoshoz és odafigyel, benne nem lesznek "ennyire löttyök" :)
2011. júl. 8. 08:31
 24/43 anonim ***** válasza:

Nem, nem, ebben a projectben teljesen egészséges emberek vannak, nem szedett az össze semmit.


De amúgy mindegy is, most ezt csak példaként hoztam fel :D

2011. júl. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

Ganéj! Az egyetlen pozitívum benned, hogy egyéniségedhez illő nicket választottál.

A hsz-aiddal csak a "0,01%"-os tényt támasztod alá.

Kérlek kímélj meg minket a semmitmondó kommentjeidtől.

(Attól, hogy idegen szavakat használsz, még süt rólad a primitívség)

2011. júl. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
9%

"Kérlek kímélj meg minket a semmitmondó kommentjeidtől.

(Attól, hogy idegen szavakat használsz, még süt rólad a primitívség)"


Hát kettőnk közül nem én írtam általánosító kijelentést. Általánosító kijelentést tenni pedig primitívségre vall. Ösztönlényként cselekedni szintén.

Az, hogy te nem ismersz egy idegen szót, nem engem minősít. Úgy hiszem, hogy veled "nem foglalkoznak eleget", mint ahogy azt már egy másik válaszoló leírta. :)

2011. júl. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
A képen amit a lap tetején feltett a válaszadó egy méhszáj van a ciklusnapokhoz viszonyitva.Minden női mehszáj igy néz ki:)
2011. júl. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:

Kedves Ganéj!


Ha tovább foglalkozom veled, akkor az szintén engem fog minősíteni.

Tudnom kell megkülönböztetni, hogy ki érdemes a figyelemre és a válaszra, és ki nem.


És hogy számodra kellemesen végződjön eme csevej:

"Oh Ganéj úr(hölgy), teljesen sarokba szorítottál a kikezdhetetlen logikáddal! Igazad van mindenben, oh bocsáss meg, amiért nem ismertem fel egyből az igazadat!"


Pá, aranyom, pá!

2011. júl. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:

8.16 én egy szót sem mondtam a katonaságról, csupán azt próbáltam alátámasztani h a mai férfiakból fiúkból kiveszett a gálánsság és igen lehet általánosítani, mert 1-2 kivételt ismerek csak. Ez jellemző, de nem csak Magyarországra és nem csak a pasikra a nők is változtak.

A katonaság alól régen is sokan ki akartak bújni, persze h nem ott tanítanak bókolni, de a második válaszoló inkább úgy értette sztem h a férfiasság veszik ki a pasikból. ez a kettő nagyon is összefügg, egy férfias férfi tud nőként bánni a nővel, de ma már hol van olyan pl h udvarlás? csak elvétve.

amúgy meg ez nem probléma a legtöbb embernek csak én "hagyományosabb" típus vagyok

2011. júl. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

Na ne b.ssz már nekem van nem egy katona ismerősöm tudod mit tanultak meg? Hogy hogy kell az állam és az adófizetők pénzén egy életen keresztül csinálni a semmit, és hogy kell inni munka közben és lopni! Ennyit tanultak hagyjuk már ezt a férfiasság dumát mindegyiknek olyan terror van tartva a családjában hogy a feleségnek kuss a neve! Tekintélyelvűek teljesen, persze igaz, vannak olyan nők, akinek ez a férfiasság, és ez jön be nekik... arról nem is beszélve hogy okosabbat szarok náluk, mert nem az eszéért ment senki katonának, de mindegyik azt hiszi hiszi, ő szarta a spanyolviaszt. Meg "védi a hazát", a nagy lóf.szt, meresztette a seggét egész életében!


Bocsánat az offért de elegem volt már ebből a katonaság = férfiasság = udvarlás dumából.

Inkább vagyok macskajancsi mint ingyenélő semmit sem csináló idióta alkoholista katona!

2011. júl. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!