Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan vagy az ismeretségbe...

Van olyan vagy az ismeretségben akik az eljegyzés után szakítottak?

Figyelt kérdés
Mi volt az oka a szakításnak?Mennyi ideje voltatok,voltak együtt?
2011. júl. 8. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

a barátnőm pasija egy.. szóval nagyképű bunkó,aki nagyon édes tud lenni,de valójában nem az.pluszz minden nőt le akar fektetni-nálam is bepróbálkozott. barátnőm eljegyzés után szakított vele,ezekért. aztán kibékültek,hátha. kitűzték az esküvőt. semmi se változott,esküvő lefújva. aztán békülés,esküvő,hátha majd most! válóper. aztán mégse inkább gyerek hátha majd akkor! azóta is ugyanaz. barátnőm már bánja az egészet de ott a fia aki imádja az apját és hát VÉGÜLIS szépen élnek,most meg már a lány szépen félrelépeget az exével.


szóval: ha bizonytalan vagy,lépj ki!

2011. júl. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
ja az kimaradt,h 9éve vannak mostmár együtt,már 1 év után kezdődött a huzavona
2011. júl. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Volt ilyen, és ugyanolyan okok miatt szakítottak, mint bárki: nem fértek meg együtt már, nem jött be az együttélés. 2 dudás voltak egy csárdában.

Szerintem a gyűrűzés ezen nem változtat semmit. Az csak opció a vásárlásra, nem jelent elköteleződést, vagy visszatartó erőt a szakítástól.

2011. júl. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig inkább az eljegyzés után szakítson valaki, mint sem váljon el később.
2011. júl. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Jelen! Volt szép eljegyzés, szép gyűrű, öröm, boldogság szerelem. 2 hónapra rá megcsalt az exével. A gyűrűt visszaadtam, majd újra összejöttünk. De minek?! Újabb 2 hónapra rá kiderült, kb. az eljegyzéstől kezdve csalt, a szemembe hazudott. Most az a hír járja, hogy szeptemberben elveszi feleségül azt a nőt...
2011. júl. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
12:49 vagyok! Az lemaradt, hogy 1 éve voltunk együtt.
2011. júl. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 napietus ***** válasza:
100%

az anyósom :) eljegyzett menyasszonya volt valakinek, akiről nagyon csúnya dolgok derültek ki (több embert megkárosított, szerencsjáték-függő volt, de ugyanakkor profi csaló is, szóval el tudta altatni anyósom és a családja éberségét).


felbontotta az eljegyzést, rá 2 évre ment hozzá apósomhoz, két gyerekük és (eddig) 3 unokájuk született.

2011. júl. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk olyan helyzet állt elő, hogy eljegyzés után 4hónappal teljesen megváltozott a(z akkori) vőlegényem. Addig csinálta a feszkót, amíg végül elköltöztem tőle. Amit nem bántam meg, azóta sem.


Utólag aztán kiderült, hogy miért is viselkedett velem úgy, ahogy; de ez engem már cseppet sem hat meg.


Azóta szerencsére boldogságban élek! :)

2011. júl. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!