Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vihetnék barátom szüleinek...

Mit vihetnék barátom szüleinek? ( már nem az első találkozás )

Figyelt kérdés
eddig elmaradt az,h. vittem volna nekiki valamit,sajnos :S ,ezért most szeretném bepótolni :) meg nem szerettem volna,ha azt hiszik,hogy ezzel kaarom őket úgymond "lekenyerezni" . Szóval mit vihetnék anyukájának,apukájának? amit ,nem tudom,fel tudnának használni.vagy nemtudom. Mit szokás? :S köszönöm
2009. szept. 5. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs semmi különleges alkalom,akkor ne vigyél semmit.Esetleg anyukájának egy csokit.
2009. szept. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Szia!

Egyetértek az előttem szólóval:

ha nincs alkalom, azaz pl szülinap, névnap, v. konkrét meghívás mondjuk ebédre vagy vacsorára, stb. akkor nem kell.

Ha viszont vmelyik, vagy mondjuk tudod, hogy "ott tartanak ebédre vagy vacsorára", akkor vihetsz sütit (te sütöd, v. cukrászdai), esetleg kávét, ha kávéznak. Szülnapra v. névnapra pedig bonbont, virágot, férfinak italt, v. a hobbijuknak megfelelő kisebb értékű ajándékot.

2009. szept. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bonbont az anyának, és egy üveg bort az apának, de csak ha van valami apropója. De ha közvetlenebb a kapcsolat, valami házilag sütött finomság is szép gesztus, és jelzi, hogy jó háziasszony vagy =] Az első megoldás tartózkodóbb.
2009. szept. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát nem két utcányira lakunk egymástól,tehát ha megyek,akkor ott alszok mindig :) és ezért gondoltam,h. mégis ott vagyok náluk.Kevés ideig így lesz még,csak utánna lesz az,hogy anélkül is átmehetek majd hozzájuk,h. ott aludnék :P úgy persze gondoltam,h. nem viszek csak úgy,majd alkalmakkor esetleg :) de így...
2009. szept. 5. 23:46
 5/5 A kérdező kommentje:
akkor majd sütök valamit :P
2009. szept. 5. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!