Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő/lány nagyképű az...

Ha egy nő/lány nagyképű az miben nyilvánul meg? Vagy nőknél mi erre a megfelelő kifejezés?

Figyelt kérdés
Egy férfi tudjuk hogy milyen ha nagyképű,de az nőnél egy kapcsolatban miben nyilvánul meg és úgy egyébként?
2011. júl. 9. 11:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%

"Egy ismerősöm szokta mondani: "Nem értem, miért nem szeretnek belém a pasik, mikor szép is vagyok, okos is vagyok és kedves is." Az illető 30-as nő."


Szerintem ez még nem nagyképűség. Mármint persze annak tűnhet, de egy nő tisztában lehet a saját képességeivel és erényeivel. Én is értelmesnek tartom magamat, valamint csinos, kedves nőnek. Ettől még nem vagyok beképzelt, de annak sincs értelme, hogy mártírkodjak.


A nagyképűség inkább olyan viselkedés, ahogyan az utolsó válaszoló jellemezte.

2011. júl. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
28%
Nem feltétlen hamis az a kép, én alapból beképzelt vagyok, nagyképű és arrogáns. Viszont próbálok kedves meg rendes lenni úgy általában, mert a felesleges konfliktust sem szeretem. Viszont jól megvagyok egymagamban azzal, hogy mindenkit lenézzek és felsőbbrendűnek érezzem magam. Ilyen is van, hogy valaki nem érzi kényszerét annak hogy mindenkinek beszóljon hogy ő a jani. 20n
2011. júl. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
74%
"Alapbol" nem lehetsz bunko, csak akkor ha megengeded magadnak. Nem sok van aki megteheti, akinek jol allna, vagy el lenne nezve.
2011. júl. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
30%
Már hogy érted hogy nem lehet valaki alapból bunkó?
2011. júl. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
79%
Bunkossaggal szuletett? Nem hiszem, csak megengedte maganak az ilyen viselkedest. Mi neveljuk, noveljuk sajat magunkat, amilyen iranyba haladni akarunk. legtobben tudjuk, hogy mi a normalis viselkedes, akkor miert nem olyanok vagyunk?
2011. júl. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
69%

Bunkóvá válik az ember, ha mindig ilyenek veszik körül (önhibáján kívül pl.: munkatársak, iskolatársak).

Ha folyton csak azt látja, hogy a másik paraszt, törtető, lekezelő, sunyi módon eléri célját, ezt az embert általában piedesztálra emelik a többiek. Elismerően nyilatkozva róla. Míg ő hiába kedves, szolid, becsületes csak a negatív kritikát kapja. Ekkor jön el az a pont néhány embernél, hogy igen is bunkón és nagyképűen kell viselkedni másokkal, hiszen ha kedves, akkor semmibe veszik, kihasználják.

2011. júl. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!