Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítenéd önmagát ellátni nem...

Segítenéd önmagát ellátni nem tudó, fogyatékos rokonodat, ha egyedül maradna?

Figyelt kérdés
Akivel párnaponta biztos beszélsz telefonon és elég gyakran találkoztok, jó a viszonyotok. Ha magára maradna, mit tennétek, saját magatok segítenétek neki? Esetleg anyagilag támogatnátok, ha kell mellé valaki, aki ellátja? Vagy hagynátok a fenébe, oldja meg, ahogy tudja?
2011. júl. 11. 14:39
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Jah most olvastam, hogy szellemileg épp.Akkor fordulj a Támogató Szolgálathoz, a városodban, ők ezeknek az embereknek segítenek a hétköznapi dolgaik ellátásában.És ha már anyagilag támogatod, akkor fordítsd erre, de amúgy lehet ez nem is kerül még egy minimális összegbe sem mert lehet az állam támogatja.
2011. júl. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nyilván akkor támogatnám anyagilag,ha a keresetem,akármim elég arra,hogy én/családom normálisan megéljek/jünk belőlle.Amugy heti 2-3 talizást tudnék válalani.Persze ehez szoros kapcsolat kell.

Nemvagyok túl család centrikus,bár ez változhat az idők folyamán.

2011. júl. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ha jó a kapcsolatom vele, akkor mindenképp-persze olyan mértékben, ami az erőmből kitelik, illetve azért jó lenne, ha maradna időm magamra/a röbbi szerettemre is.
2011. júl. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!