Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik az a "világ", amibe...

Melyik az a "világ", amibe érdemes gyereket szülni? Több helyen olvasom, hogy ebbe a világba nem stb stb, de akkor szerintük melyik az igazi?

Figyelt kérdés
Netán az őskori viszonyok? Vagy a középkor? Vagy amikor dúltak a járványok? Vagy a világháború? Ok mindig lesz, hogy azt mondjuk, hogy most ne, vagy ebbe a világba semmiképp. Aki ezt mondja, annak melyik az a világ (vagy ország), ami megfelelő?
2009. márc. 31. 09:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
55%
Sziasztok!Teljesen igaza van a 10:46-osnak, és az előtte szóló Finn-országinak is.Én is csóró albérletes csaj vagyok a párommal, semmi rokoni "remény", és teljes kiábrándultság Magyarországból.Igenis a 80-as évek talán jobb volt (politikai párt mentes vagyok, utálom az összeset, aki itt van Fidesz,MSZP,MDF....)A szüleim is szegények voltak, de legalább voltak lehetőségeik, építettek szép házat, nem kellett rettegniük, hogy ha egyiknek nem lesz munkája, akkor jön a bank, és elvisz mindent, mert nem tudják fizetni.Kérdem én, ki mer itt lakásvásárlásba vágni manapság?Szóval mi Angliába készülünk, és ha szülök biztos ott fogom tenni.Sokkal jobb helyzetben vannak a kismamák.Szóval tényleg érdemes szülni, csak nem ITTT MAGYARÉKNÁL!!!Aki ezt teszi, biztos jó anygi helyzetben van, vagy becsúszik, lesz ami lesz, vagy nincs más lehetősége. Szegénységbe is belehet gyereket vállalni, csak felelőtlenség.(persze nem kell rózsaszín palota neki, csak legalább remény, és nem szűkölködés!)
2009. márc. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
41%
10:-56-os! A gyerekedet minek fogod nevelni Angliába? Magyarnak, vagy angolnak?
2009. márc. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
63%
11.10-nek, Angliában fog születni, kettős állampolgár lesz, de ha egy mód van rá biztos kinn maradok!
2009. márc. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
27%

10.03-nak:

Talán azért szüli a legszegényebb réteg a legtöbb gyereket, mert nincs pénzük fogamzásgátlóra. Ld. Afrika, ugyanez a helyzet.

2009. márc. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
50%
10:04-es! én is finnországban élek. és igazad van nincs kolbászból a kerités :D amugy hol laksz? én mikkeliben!
2009. márc. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
50%

11:25 ha akarja az ember eltudja vetetni az a szerencsétlen lelket,mert nekem is fiatalabb koromban volt egy abortuszom és anyukám a minimálbéréből alig tudta összeszedni a 30ezer Ft-ot! De inkább nem ettünk mindennap új kaját,és nem vettünk 3hónapig új ruhát,de csak megtudja csinálni az ember ha akarja.

És a babát is megtudja tartani,ha megtud vállni a felesleges vásárlásoktól (nem vesz azért új nadrágot,mert nem tetszik a színe),akár használtani veszi meg a cuccait,amit megtud,mivel a baba még nem értékeli a márkát és nincs szüksége modern cuccokra és feltudja nevelni normálisan HA kitartó!

2009. márc. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Az egész csak nyavalygás. A párommal nem vagyunk gazdagok albiban lakunk mégis szépen élünk és nem bántuk meg a gyerkőcöt. Egyszerűen optimisták és vagyunk és igyekszünk kihozni a pozitivumot a valóságból.


Mert ... az élet SZÉP. :)

2009. ápr. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért van a baj, mert sok a segélyen élő, és a fekete-és szürkegazdaságban dolgozó! Aki azt mondja hogy ide nem szül, mert micsoda szar hely Magyarország, na általában ők azok akik lopnak csalnak és nem fizetnek járulékot. Igenis lehet tisztességesen felnevelni 1 gyereket mindenképpen! Csak nem kell 8 barbie babát venni neki, nem kell felvágni más előtt, nem kell 15 nadrág és külföldi nyaralás, hanem meg kell tanítani azt a gyereket tisztességre, és becsületességre. Nem a számítógép és a TV elé kellene ültetni hanem könyvtárba vinni és beszélgetni vele. Tudnék még órákig írni erről a témáról, de azt hiszem ennyi elég. ili
2009. ápr. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom honnan vette egy kedves illetö hogy külföldön olcsobbak a baba cuccok!!?? 300euro a legolcsóbb babakocsi. egy havi segély 400 euro ált.
2009. ápr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A 10.30-asnak teljesen igaza van!
2009. ápr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!