Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek? (jaj, de rövid...

Miért ilyenek? (jaj, de rövid ez a kérdés, de a konkrétumokat meg ide nem írhatom, salalala)

Figyelt kérdés
Mondom, hogy a mai nap nekem kell, mert rajzolok (nem hobbiból, megrendelés), erre a család kitalálja, hogy takarítani kéne, meg mosni, meg vasalni, és ha nem csinálom meg ma, akkor én vagyok a lusta disznó. És úgy kérdezik, mi a napi programom, mert ők tudnak valamit, hogy ne unatkozzak. D:
2011. júl. 12. 10:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy neked rajzolni kell, mert van rendelés.
2011. júl. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Sz*rni rá...

Menjél rajzolni.

2011. júl. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Sztem mondd meg, hogy előre tudtak a napi programodról, és így beállítani ezzel nem szép dolog. Aztán rajzolj...

Nálunk is mennyiszer volt ez... a legjobbak azok voltak, mikor 20x elmondtam, hogy aznap szeretném az X filmet megnézni a TV-ben vagy a bélyegalbumomat rendezgetni vagy vmi, erre aznap beállítanak, hogy megyünk XY-ékhez, nem szóltunk??? Hát nem... :P...

2011. júl. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Van kicsi szád. Kinyitod és szépen, normális hangnemben elmondod a hasfájásodat. Ennyi.
2011. júl. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

Mond meg, ha békénhagynak kapnak 5% részesedést vagy nyomj a kezükbe 1-1 ezrest!

Amúgy sajnos illik, nem illlik, bunkóság vagy nem, de ilyenkor kell jól leordítani a hajukat, mint állat, mert értelmes ember ért a szép szóból is! A hülye meg csak ebből, a méghülyébb még ebből se az menjen dokihoz. Ennyi...

22/N

2011. júl. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Általában az otthon dolgozók ezzel szívnak, hogy nem veszik komolyan a munkájukat. Mert úgy is ráér biztos később is, meg izé. Ilyenkor ki kell akadni, hogy igenis van neked is munkád, attól függetlenül, hogy az elvégzéséhez nem kell elmenni sehova, az nem azt jelenti, az nem azt jelenti, hogy azért vagy otthon, hogy mindent előre vegyél, a munka meg legyen a legutolsó.
2011. júl. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szépen elmondod nekik, hogy nem tehetsz eleget az elképzelésüknek, mert dolgoznod kell.
2011. júl. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor rajzolj és ne ide írogass. Van úgynevezett szülő-gyermek kommunikáció-na, azt próbáld meg!
2011. júl. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát rajzolj.
2011. júl. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9%

Hát azért nem mindegy, mit takar az a megrendelés. 2-5 ezerért firkálgatsz, engem se biztos hogy meghatna, főleg, ha a pénzből meg nem adsz a kasszába pl.

Persze ha te vagy a következő Manet vagy Klimt, hát legyen.

De az sose fog mentesíteni a kötelezettségeid alól, hogy dolgod van. Gyorsan letudod, aztán rajzolhatsz. Egy családanyának is dolgoznia kell, vezetni a háztartást, nevelni a kölyköket évekig, mindezt egyszerre, és nem mondhatja, hogy ma nem hozom el agyereket az oviból, mert dolgozni kell. :D

És teregess szépen, akkor csomó dolgot nem kell vasalni, meg az alól még kibújhatsz, hogy dögmeleg van, és a többit már megcsináltad. Gondolom mosni nem kézzel kell, szóval az max 15 perc munka, és amíg lejár, rajzolhatsz. Szervezés kérdése, szokj hozzá.

2011. júl. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!