Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha ilyen szinten...

Mit tennétek, ha ilyen szinten átvertek volna titeket egy 5 éves kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Talán nem is normális kérdés, mert egyértelmű, hogy mit kell tennem. De mégis.. " Nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek"

5 éves párkapcsolatban élek az élettársammal.

A történet ott kezdődik, hogy az édesanyám (aki a legfontosabb volt az életemben) meghalt 7 éve. A tőle kapott ékszereket akkora becsben tartottam, hogy felvenni sem mertem őket, nehogy elhagyjam, vagy bármi bajuk essen.

Jóformán egy éve kezdődött minden..

Édesanyám eljegyzési gyűrűje a többi ékszerrel együtt, egy helyre el volt rakva. Egy alkalommal kerestem égre földre, még a szemetet is át túrtam, de egyszerűen nem találtam meg. Hónapokat ostoroztam magam érte, hogy hogy lehetek ennyire idióta, hogy elhagyom. Mikor belül, kimondatlanul, tudtam, hogy nem veszíthettem el, hiszen nem is hordtam. Ugyan ez történt egy lánccal és egy medállal, pár napja azt sem találtam, mikor is "párom" tegnap előtt hazajött a munkából. Még levitte a kutyát sétálni, én közben kipakoltam a táskájából (nem szoktam kutakodni, de abban voltak a dolgok, amiket hozott a boltból). Szépen kivettem mindent, és észrevettem, hogy a táska alján van egy halom papír. Fogtam, megnéztem őket. Lehet jobban tettem volna, ha meg sem nézem, mert abban a pillanatban tulajdonképpen az egész életem és az egész párkapcsolatom egy másodperc alatt hullott szét. Zálogjegyek voltak. Zálogjegyek, az ékszereimről, amiket az édesanyám hagyott rám. A jegy gyűrűje már annyi ideje bent van, hogy ki sem tudom venni, ugyanis az már végleges elzálogosításra került. Megtaláltam még a nyakláncomról, medálomról való igazolást is. Természetesen, ez mind a tudtam és beleegyezésem nélkül. Ugye nem elhamarkodott döntés ezek után azonnal véget vetni ennek a "kapcsolatnak"?


2011. júl. 12. 11:47
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem elhamarkodott döntés!Örüljön, hogy megússza ennyivel. Egy ilyen régóta tartó kapcsolatban ha anyagi gondjai vannak, szerintem nyugodtan beszélhet róla, nem kell ahhoz lopnia!
2011. júl. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Takarodjon.
2011. júl. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Azt a rohadt... ez aztán az igazi aljasság!Egyértelmű,hogy mit kell tenned:(
2011. júl. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne pár cucca, amit el lehet adni, eladnám, hadd egye a fene, és utána kidobnám, szó nélkül.
2011. júl. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Hàt ez nem szép dolog tõle. Tudod te is, hogy mit kell tenned.
2011. júl. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Ő mit mond, miért adta be zálogházba s miért nem szólt erről neked? Én behajtanám rajta, majd repülne a lakásból, de legelőször kíváncsi lennék az ő magyarázatára.
2011. júl. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
98%
Én a helyedben még föl is jelenteném, nem kis értéket lopott tőled,aztán ki tudja ezen kívül még mennyit sumákolt, itt egy ezres ott kétezer,talán föl sem tűnt neked. Az ilyen emberek nem változnak,nem érdemes mellette maradni,miután ilyet művelt veled.
2011. júl. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim válasza:
100%

persze hogy véget kell vetni!

szerintem tudta hogy neked nagyon fontosak voltak neked az anyukád ékszerei!

azonnal takarodjon!

2011. júl. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

menj be a zálogházba,hátha nem adták még el

kiváltani ha nem is tudod,de megvenni igen

2011. júl. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Szerinte azért, mert nem volt pénze. De ezzel nem tud hülyére venni, pontosan tisztában vagyok az anyagi helyzetünkkel, nem mondom, hogy nem jönne jól a pénz, de nem élünk napról napra abszolút. Régen gépezett, sok ilyet hallottam róla, még az előttem lévő időkből..Erre gyanakszom. Egyszerűen szétestem, tudom mit fogok tenni, de mintha kitépték volna a szívemet..
2011. júl. 12. 11:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!