Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne visszahozni a...

Hogyan lehetne visszahozni a normális kommunikációt? Ha Valakit nagyon szeretsz miért hiszi azt, hogy Neki mindent szabad? Miért lenne nehéz Neki emberként viselkedni? Ha Valaki akármennyire színész is, hogy változhat ekkorát?

Figyelt kérdés

Segítsen Valaki ezt kibírni!

38 hetes terhes vagyok és Apa szavaival állandóan bántalmaz.

Én sajnos nagyon szeretem és ezáltal Ő azt hiszi, hogy Neki mindent szabad. De miért?

Most éjszaka már nem aludt itthon és csak a főnökén keresztül beszélhettem volna Vele, de Ő lerakta a telefont. Ti kitálaltatok volna a főnöknek?

Nekem CSAK annyi elvárásom volna, hogy viselkedjen emberként!

Hogyan lehetne visszahozni a normális kommunikációt? HA a párod úgy hiszi, hogy Neki mindent szabad és mindig Téged hoz ki hibásnak? Ha Valakit nagyon szeretsz miért hiszi azt, hogy Neki mindent szabad? Miért lenne nehéz Neki emberként viselkedni? Ha Valaki akármennyire színész is, hogy változhat ekkorát?


2011. júl. 13. 10:05
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Meddig bírtad az ordenáré stílusát elviselni?

Mindenki azt mondja, hogy miért hagyom, hogy ezeket tegye? Na, de mit tudnék csinálni, ha szeretem?

Azon kívűl, hogy nem vagyok a legjobb háziasszony (ezt kapcsolatunk elején őszintén bevalottam), párkapcsolati szempontból főnyeremény vagyok.

Ő sem segít semmit itthon, hiába könyörgök, pedig Ő nem ezt ígérte.

Az én párom is képtelen tisztelettel kommunikálni.

8 éve vagyunk együtt.

2011. júl. 13. 10:59
 12/19 A kérdező kommentje:
"Szép kis helyzet, mindjárt jön a baba és az apja meg sehol nem lesz." - Ezért sírtam már rengeteget. De azt nem gondoltam rémálmomban sem, hogy így eldurvul és éjszakára is kimarad, hiszen akármikor szülhetek.
2011. júl. 13. 11:04
 13/19 anonim ***** válasza:
Mit szeretsz benne?
2011. júl. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Azt, hogy mindenben Ő volt az első, már akkor nagyon megszerettem.
2011. júl. 13. 11:11
 15/19 napietus ***** válasza:
Te ezt az embert nem szereted (nincs is nagyon rajta mit szeretni), csak függsz tőle. érzelmileg biztos, most meg, hogy terhes vagy, valamilyen szinten anyagilag is gondolom. ezzel visszaél. hagyd el. nehéz egyedül felnevelni egy gyereket, de még mindig kevésbé, mint egy ilyen hülyével együtt.
2011. júl. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Az egy dolog hogy ő volt az első ... de azt még mindig nem írtad le hogy "mit"?

Van legalább egy szerethető tulajdonsága? Legalább néha bánik úgy veled mint a szeretett nővel, a gyermeke anyjával?

Szerintem Te nem szereted, csak ragaszkodsz hozzá, mint egy régi használhatatlan mackógatyához ... soha nem fogod felvenni - soha nem lesz jó vele ... csak hülye, érthetetlen okokból nem dobod ki.

2011. júl. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Szeretet nélkül lehet függeni?

Ha érzelmileg az nem szeretet?

Szerethető tulajdonsága nincs, csak szerethető pillanatai és olyankor, ha ránézek, még mindig megmozdul bennem valami.

2011. júl. 13. 13:14
 18/19 anonim ***** válasza:
Ez csak ragaszkodás ... nem szerelem.
2011. júl. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem vagy normális ilyen ember mellé akkarod haza vinni az újszülötett legalább rá gondolj egy idegbeteg erőszakos barom mellet nöjön fel?

Költöz még a szülés elött.

2011. júl. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!