Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetem vagy a párotok?

Egyetem vagy a párotok?

Figyelt kérdés
Párotok külföldön van. Te belföldön kell tanulj. Mit választanál. Szerinted párod idővel hazajönne?
2011. júl. 13. 15:53
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Az előző párom nem tudott volna rávenni, hogy vele menjek külföldre, így elvégeztem a sulit, na de ő sem ment ki. A mostani párommal bármikor kimennék, de a sulit befejezném mindenképpen, és addig ő sem kérne ilyen választásra míg nem fejezném be. De én ezen már túl vagyok.
2011. júl. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
50%
Én a páromat választottam, bár nem ugyanebben a helyzetben. Egy cseppet sem bánom.
2011. júl. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
46%
Jah, és nem vagyok szerencsétlen idióta^^
2011. júl. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az egyetem biztosabban hangzik. De mivel nem vagyunk egyformák meg igazából ez nem sok info így nem tudom biztosan.
2011. júl. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
88%
Egyedül ti tudjátok, milyen szoros közöttetek a kapcsolat, mennyire bíztok egymásban, együtt képzelitek-e el a jövőtöket? Csakis egymással tudjátok megbeszélni, minden kapcsolat kicsit más, kívülről, ismeretlenül nem lehet felelősségteljes választ adni erre. Nektek együtt kel döntenetek!
2011. júl. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
90%
Egyetem
2011. júl. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
90%
Külföld. Hogy miért? Otthon tanultam, majd dolgoztam. Iszonyatos felelősség + semmi fizetés és a szabadnapjaim is borultak az állandó stressztől. Az utolsó filléremből kijöttem. Kevés felelősséggel járó munka, normális fizetés és szabadidőmeben tanulok, kirándulok, élvezem az életet. Előbb kellett volna kijönnöm.
2011. júl. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
79%

Egyetem.

Lehet,ha kimész a pároddal külföldre,pár hónap/év után szakítotok(kívánom,hogy ne így legyen) és akkor ott leszel képzés nélkül és mehetsz,amerre látsz...

2011. júl. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
54%

Az egyetemet választanám.

Igazából a tudásomat később kamatoztathatom, ezért jó lenne egyetemre/fősulira menni majd. Viszont ha nagy a szerelem és a párom időnként haza tudna jönni úgy is kibírnánk, amíg befejezem a sulit. Ha pedig a kapcsolatunk megromlana, legalább időben kiderül, hogy nem passzolunk össze.

Egyébként mivel németet tanulok idegen nyelvként kevesebb lehetőségem lenne külföldre menni, mintha angolt tanulnék.

16/L

2011. júl. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
59%
Attól függ mennyire vagyunk régen együtt milyen komoly a kapcsolat és mennyire szeretjük egymást.
2011. júl. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!