Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Netes baratsgaok-ezeket az...

Netes baratsgaok-ezeket az ismeretsegeket ugyanolyan fontosnak tartjatok, mint az igaziakat? Ha vege, ugyanugy "gyaszoljatok"?

Figyelt kérdés
A Twitter, Facebook, MSN vilagaban nincsenek tobbe hatarok, a fel vilag a cimborank lehet, lehetunk baratok mindenfele nemzetisegu emberrel. Ha belegondolunk, valahol ez egy "orult vilag" , hiszen az, akinek potyogunk valamit a gepen, lehet, hogy sosem lesz " elo" szemely szamunkra, megis, egy ido utan "valos erzelmeket" taplalunk iranta ( mint pl egy baratsag eseteben sokszor ugyanugy aggodunk valakiert, ugyanugy feltjuk, mint egy igazi baratot)Ha valami miatt megszakad egy ilyen kapcsolat, egyszercsak eltunik egy mailcim, nicknev, felhasznalo a listadrol- ugyanolyan rossz erzes, mint egy valos barat elvesztese, vagy egyszeruen tulteszed magad rajta? Egyaltalan, szamon kered az illetot, varsz magyarazatot? Volt mar veletek ugy, hogy rovidebb-hoszabb ideig tarto kapcsolat utan egyszercsak valamelyikotok eltunt a netrol? Ha igen, adtatok egymasnak magyarazatot? ( csak azert kerdem, mert velem az utobbi idoben egyre tobbszor fordul elo, egy ido utan valamelyikunk le-lemarad, és a masik mindig szamonker?? holott szerintem semmilyen kotelessegem magyarazatot adni, en a masiknak csupan egy nem létezo "illuzio" vagyok)
2011. júl. 13. 18:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, bocsánat, lemaradt: 22L
2011. júl. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanolyan fontos végülis csak a kommunikáció csatornája különbözik.
2011. júl. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fontos az ilyen kapcsolat is, nagyon meg tudom "gyászolni" ha véget ér, hiszen valamilyen szinten kötődöm hozzá. Ha újra felbukkanna, nem kérném számon az eltűnését, hiszen bárkinek közbe jöhet valami akadály.
2011. júl. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"aham ertem... es olyankor pl , egy ideig varsz, es rakerdezel? Magyarazatot varsz? Igen, azt tudom, hogy nem tul kellemes, mikor valaki eltunik, te meg ulsz ott , es nem erted hogy mi van"


Igen most pl ezt csináltam, de csak egy hét után jött válasz. Kaptam vmi magyarázatszerűséget, de nem igazán érzem h szeretne beszélgetni úgy mint régebben. szóval most nem tudom hogyan tovább, lehet eltávolodunk. amúgy nagyon kivoltam amíg nem jött válasz :P h most mivan..

2011. júl. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem van egy haverom, akivel még nem találkoztunk élőbe, de már közel egy éve beszélünk kb naponta msnen. Igazából ha több napig nem jön fel vagy ilyesmi, rákérdezek, mit csinált, ilyesmi, mert én tényleg barátként tekintek rá, függetlenül a korkülönbségtől is, és ha napokig nem látom fent, már egy picit aggódok, mi történhetett vele. Ráadásul olyan dolgokat is meg tudunk beszélni, amit egyébként mással nem. Persze ez azért van gondolom, mert msnen nem látjuk egymást, ha valami cikiset írunk, úgyse látjuk a másik fintorgó arcát, stb. :D Élőbe biztos másabb lenne.

14/l és a srác 23/f

2012. szept. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!