Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiányzik a régi édesapám nem...

Hiányzik a régi édesapám nem lehet hogy minden ugyanolyan legyen mint régen? Valaki magyarázza meg miért van ez

Figyelt kérdés

szval 16 éves vagyok és az utolsó két évben már egyre többet hanyagol sokat beszélünk meg minden de nem olyan mint régen,régen mindig vitt mindenhova együtt aludtunk,bármikor megölelhettem anélkül hogy nem kérdezte volna meg ezt miért csinálod?.tgnap sezrettem volna vele nézni 1 filmet a szobámban este mert bezsélgetni akartam de az volt a válasz h egy pauka nem néz filmet egy ilyen idős lányával,meg nem szokás együttt aludni ilyenkor..

de nekem hiányzzik nekem anyummal nincs jó kapcsolatom ővele nem tudok meglenni.+ mág hozzájön hogy bármikor felhoznák neki vmen dolgot azzal jön h miért nem anyáddall beszéled meg az ilyet?...


2011. jún. 6. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
talán ha őszintén elmondanád neki ezeket, akkor visszaváltozhatna.
2011. jún. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is. :(
2011. jún. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ideje a fiúk után nézni. A lányok előbb-utóbb lekattannak az apjukról. Ez egy fejlődési lépcső.
2011. jún. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nézegetek én fiúk után is és van is valakim oké nem a legkomolyabb társkapcsolat de megvagyunk de hozzábújni mégsem olyan mint egy édesapához szerintem..
2011. jún. 7. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!