Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lánybúcsú chippendale nélkül?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánybúcsú chippendale nélkül? Szerintetek megoldható?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor milyen "programok" legyenek?
2011. júl. 19. 19:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy megoldható-e? Ez max úri vagy nagyon kilengős körökben "divat", egyébként meg a lányok többsége inkább viszolyog tőle, mint vágyna rá.

Vicces feladatokat szoktak adni a menyasszonynak, erről biztosan sokan fognak írni neked - nekem még nem volt lánybúcsúm, úgyhogy nem tudok tippeket adni. De interneten rákeresve is rengeteget találhatsz..

2011. júl. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
2011. júl. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
teljes mértékben
2011. júl. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Bocs, lemaradt a magyarázat, szóval úgy értettem, hogy a legtöbben nem szeretnénk chippendale-t, de a menyasszony rokonai igen. Nem igazán vagyunk jóban velük, még a menyasszony sem, de hogy nézne ki, ha ők nem jönnének? Viszont ha jönnek, és nincs vetkőzés, ki lesznek akadva, mert szépen szólva is ribancok. (Bocsi, hogy kihagytam, azt sem tudom, hol áll a fejem...)

És köszi a válaszokat!

2011. júl. 19. 19:10
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A menyasszonyhoz kell igazodni, akinek nem tetszik, ne menjen el, magát minősíti..


Természetesen megoldható chippendale nélkül, bár nekem volt és nagyon élveztem :)), de voltam olyan lánybúcsún, ahol nem volt, mégis jó volt a hangulat. A menyasszony vérmérséklete, ízlése legyen a döntő, ne a meghívottaké.

2011. júl. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Figyelj csak. Lánybúcsú az a menyasszonyról és a barátnőiről szól hogy jól érezzék magukat. Most komolyan kérdezed? ... :)
2011. júl. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%
nagyon megsértődnének azok a rokonok?mert ha igen akkor inkább hívjatok egy ilyen fiút a sértődésekből sose sűlnek ki később jó dolgok
2011. júl. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
ha dugni akarnak a rokonok akkor menjenek máshova, ez nem róluk szól hanem a menyasszonyról.
2011. júl. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ki nem sz.rja le már elnézést ha kiakadnak. A leánybúcsún a menyasszonyt szokás ünnepelni nem a ribanc rokonait. Ha nem tetszik nekik majd elmennek valahova k.rválkodni. Most tényleg szegény ara buliját akarjátok inkább tönkretenni azzal hogy azok ott ribanckodnak? Ne már:)
2011. júl. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Vree ***** válasza:
Egyszerűen nem kell őket meghívni. Esküvőre talán illik meghívni a rokonokat, de lánybúcsúra semmiképpen nem kötelező, pláne ha még utáljátok is őket. A lánybúcsú az olyan alkalom amikor a menyasszony legközelebbi barátai (figyelem: nem is rendszerint a rokonai!) buliznak vele egy nagyot azon az alapon hogy ezután már "komoly" életet fog élni. Csak annyi a lényeg hogy jól érezzétek magatokat, esetleg kicsit kikapcsolódjon az ara is az esküvő előtti kapkodásból.
2011. júl. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!