Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lánybúcsú lemondását így kell...

Lánybúcsú lemondását így kell elintézni? Vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés

1 hónapja szervezkedek, 5000 forintos telefonszámlát csináltam, 77 felé rohantam, tényleg szívemet-lelkemet beleadtam ebbe az egészbe. (Helyet foglaltam, chippendale-t rendeltem, tortát akartam sütni, egy csomó apró ajándékot megvettem), erre ma derül ki, hogy a menyasszony (barátnőm)családjából senki sem fog eljönni, mert ez baráti....


Aztán az anyagiak volt a kifogás (3000/fő), ezt mindenki tudta, és mindenki rábólintott...


A volt munkatársai meg ŐNÁLA mondták le, nekem egyik sem szólt egy qrva szót sem, hogy nem jön. Holnapután lenne.


Hihetetlen dühös vagyok.


Most komolyan így kell lemondani?

Én reagálom túl, vagy picit tényleg "udvariatlanok"?


Ja és a fejemhez vágták, hogy "mert engem nem lehet elérni". Mobilon eszébe nem jutott volna egyiknek sem, inkább vezetékesen...Nem is voltam itthon, megadtam nekik a mobilszámot...


Szerintetek?


2011. júl. 14. 18:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Akik azt írták, hogy utolsó ribanckodás, meghogy milyen már fúújjj....akkro attól kérdezem, hogy a strandon is csukott szemmel járnak? miért kell enynire prűdnek lenni anynira nem értem... off. kérdésre válaszolva: én megmondanám a többieknek, hogyha rábólintottak akkor most már illenne eljönni, mert azért mégiscsak a te pénzed. a másik verzió is jó amit egy válaszban küldtek, hogy csinálj egy partit :D

egyébként az én párom is régen vállalt 1-2 ilyen fellépést és egyátalán nem akadtam ki, sőt büszke voltam rá, hogy az én pasim és milyen jól néz ki......ennyi.

2011. júl. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

én ezek után el sem mennék az esküvőjére mi a f@szt képzelnek magukról? ezek egytől eggyig nyooroncok.

egyébként és is partyt csinálbák ilyen fizetőset

2011. júl. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
18:48 akkor összedobjuk és bulizunk??? :)))
2011. júl. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"akkor összedobjuk és bulizunk??? :)))"

SIMÁÁÁÁN

2011. júl. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"akkro attól kérdezem, hogy a strandon is csukott szemmel járnak?"

Az más, mert egy pillanatra végigfutom, arról nem is beszélve, h az nem olyan erotikus, h lángossal a kezében áll valaki, mint az,h álló cerkával táncol.

Meg nem is fizetett.

2011. júl. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!