Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lánybúcsú! Ebből mi lesz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánybúcsú! Ebből mi lesz?

Figyelt kérdés
A barátnőm nemsoká férjhez megy, nem én szervezem a búcsúját, mert már valaki előttem felvállalta, meg önkritikát gyakorolva egy kisgyerek mellől nem biztos h rendesen meg tudnám szervezni, legalábbis eddig így gondoltam. Meglehetősen sok név gyűlt össze egy listára és csoportos emailben értekezünk. Van azonban 5-6 lány a régi munkahelyéről, akik teljesen el vannak szállva, szinte átvették az irányítást, napi 20-30 értekezést küldenek, szinte csak egymásnak, nagyon más bele sem szól, inkább csak én írogatok dolgokat, a szervező szarik bele az egészbe. A lányok amolyan 30 felé közeledő szinglik/félszinglik, akik egy buli alkalmával 20-as srácokat rángatnak az ágyukba és ez alapján tervezik a búcsút is:fekete táncosfiú, pia-piával, buli....stb. Nem tudok olyan gyorsan írni, h azt már nem beszélték volna meg, kaja, pia...már le van osztva.....nem feltétlen bunkóságból, csak ők tényleg ilyenek, h el vannak magukkal foglalva. A menyasszony abszolút nem ilyen, mint ők első komoly barát, monogám, de mivel ő sosem volt ilyen talán ezért vonzók neki ezek a csajok. A problémám még az is, h már úgy érzem, h nem is a barátnőm a lényeg hanem az h maguknak csináljanak egy durva bulit. Nekik nem nagyon számít a pénz, nekem meg ugye igen, meg mivel szinte semmiben nem tudok majd részt venni, ezért gondolom a végén benyújtják a számlát, h ennyi jött ki fejenként....Mindenképp ott szeretnék lenni a barátnőm miatt, de már egyre kevésbé van ehhez kedvem! vélemény, mással is volt ilyen?
2010. ápr. 15. 10:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%

Fekete táncosfiú? Hmm. én is mehetek :D

(Nekem is fekete pasim van, nagyon jók! :) )

Szerintem mondd meg a lányoknak, hogy vegyenek egy kicsit vissza, mert ez nem róluk szól. Vagy akár a barátnőddel beszéld meg, hogy neked anyagilag nincsen lehetőséged egy ilyen durva buli költségeire. Biztosan találtok valami jó megoldást erre az egészre. Állj ki magadért! 22/L

2010. ápr. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Még most szólj nekik, hogy ez így nem jó! Ha hallgatsz, az még rosszabb, mert a jelek szerint fel kell nyitni a szemüket.

Kicsit puhatold ki, hogy a menyasszony mennyire hajlandó "elmenni" a leaánybúcsú terén, és annak megfelelően közökd ezt a lányokkal, hogy mi az, ami már túlzás. Ja, és még valami. Figyelmeztesd őket, hogy a lánybuli nem róluk, hanem az aráról szól, vagyis neki szervezik, nem maguknak. Ja, és nem illő dolog úgy kotorászni más zsebében, hogy arról őt nem kérdezik, nem értesítik és bele szólása sincsen.


Üdv!

2010. ápr. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

a fekete fiúkkal semmi bajom, de tényleg kicsit túlpörögtek a csajok

a barátnő nem tud semmiről, nem is tudhat, én meg csak írogatom a dolgokat, próbálom képviselni amit a barátnőm tényleg szeretne....sz@r ügy

a többi közös barátnőnk meg még egyszer sem szólt hozzá, mintha őket nem is érdekelné.....mennyivel könnyebb belesz@rni az egészbe....

2010. ápr. 15. 10:41
 4/16 anonim ***** válasza:
23%

Én is ott lennék a buliba! Szerintem csak úgy tűnik mintha nem a barátnődért csinálnák. Szerintem ő érte szervezik a kis "duri bulit"!! Te mondod h a mennyasszony teljesen más.....Szerintem nem!! Ha ilyenek a barátnőjei, akkor hidd el h ő is fogja élvezni ezt a piával teli bulit....Lehet h amióta gyereked van neked meg minden annyi időt nem töltesz vele..Szerintem jól csinálják a csajok.És lehet h csak azért küldik az értesitőket egymásnak mivel a "többi" amúgy se szól bele...

Te meg nyugodtan szóljál idejében, hogy ne scajok ne haragudjatok de ennyi az összes pénzem amit tudok adni a szervezésbe, de azt szivesen adom.És megértik!

2010. ápr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

nem hiszem h én lennék a vaskalapos, mondta a barátnőm h nem akar táncosfiút, neki volt problémája azzal h sok ember nem fogadta el, aztán a volt munkahelyén ezek a csajok közé keveredett, amit velük csinált abból semmi jó nem sült kis soha!

voltam velük egyszer bulizni, pont az említett barátnő záróbuliján, ahol egy idő múlva szarnak ítélték a bulit és egyszerűen csak leléptek egy másikba, a barátnőm meg én egyszerűen csak ott lettünk hagyva...

rengetegszer vagyunk együtt "családostúl", szerintem ismerem őt!

Nem is a pénz zavar igazán, hanem az h ezeket a dolgokat inkább szerintem el kéne osztani, felajánlottam h legyen nálunk a buli, aztán viszek kaját, legutóbb pedig az ajándék részét szerveztem volna.....de sajna én nem ülök egész nap a gép előtt!

2010. ápr. 15. 10:54
 6/16 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem hívd össze a csajokat személyes megbeszélésre, ahol határozottan jelentsd ki, hogy TE szervezed a bulit, és ilyen meg ilyen lesz, pont. Ha ezt nem tartják tiszteletben, akkor mondd meg, hogy te ebben nem veszel részt, és figyelmeztesd a barátnődet, mire készülnek. Hidd el, hálás lesz, ha meg nem szólsz, téged fog utálni a végén, hiszen nem ez a stílusa, nem akar táncos fiút, megmondta.

Ugyan az a véleményem, hogy egy táncos fiú (lány a vőlegénynek) nem jelent semmit, de ebből problémája is lehet a kapcsolatában az esküvő előtt, ha ők nem így gondolják.

Annak ellenére, hogy ezt gondolom, én sem szeretnék táncos fiút, és nagyon ki lennék akadva, ha rámkényszerítenék.

2010. ápr. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
Meglepetés ide vagy oda, szerintem mondd el a barátnődnek, hogy mit terveznek. Ha fontos neked ő, akkor nem hagyod hogy elrontsák az utolsó "hajadon" éjszakáját.
2010. ápr. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

nem én szervezem a bulit, nem vagyok az az önjelölt diktátor típus sem (bár az sem akit a sarokba ültetnek), km beli akadájai is vannak, h nem személyesen beszéljük meg a dolgokat.....

szerintem azzal h beleírogatok a kommentjeikbe megteszem ami tőlem telik...

2010. ápr. 15. 11:06
 9/16 anonim ***** válasza:
Én elsőként a barátnőmmel beszélnék. Mond el neki őszintén, kivették a kezedből a forgatókönyvet a szingli csajok, és nem tudod már tartani a gyeplőt. Szinte mindenki mást akar. Félő, hogy az ilyen helyzetben keserű szájízzel fogja végig feszengeni a mennyasszony a bulit. Amennyiben ő konzervatívabb, bizonyára nem fogja értékelni, ha egy - két fekete fiú hozzádörgölődne a leánybúcsúján.
2010. ápr. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
nem elég anyit írni hogy hozzád dörgölődne két fiú?
2010. ápr. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!