Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért idegenkedek annyira a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért idegenkedek annyira a lánybúcsú és főleg a legénybúcsú gondolatától?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért, de egyszerűen rágondolok, és egyben van a gyomrom. A lánybúcsú kelléket nézegettem a neten és minden pénisz alakú. Miért kell ez?

A legénybúcsúval kapcsolatban pedig... A barátom barátait nem szeretem, ezt ki kell kötnöm. Félek, hogy valami sztriptíztáncossal vagy k.rvával "lepnék meg" a barátomat. Ezt viszont én nem tolerálom, én sem vagyok más pasira kíváncsi, ő se legyen csajokra. Szóval iszonyúan tartok ettől ez egésztől. Mit csináljak? Gondolom a barátom ragaszkodni fog hozzá, hogy ő akar legénybúcsút (márcsak az idióta haverjai miatt is). Én meg nem szeretném se ezt, se azt, de ez nem így megy :(


2009. márc. 13. 08:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
84%

Hát le is írtad, hogy miért idegenkedsz. Nem szeretném ha sértődés lenne a véleményemből, de azért leírom, hátha kiváncsi vagy rá. Szerintem nem jó hozzállás hogy te nem vagy kiváncsi más pasikra, ő se legyen más csajokra. Ha feleségül vesz ,attól te max, jogilag leszel biztonságban, a férjed továbbra sem fog megvakulni, és bizony meg fogja nézni a csajokat. Mellesleg annál a férfinál aki csak a feleségét nézegeti, szerintem nincs minden rendben, az nem egészséges. Te is megnézel egy jó pasit a strandon, ne mondd, hogy nem. A legénybúcsúkon a lány, táncoslány, nem k.urva, az neki meló, és az esetek nagy részében, megy vele valami kísérő. Általában nem szabad őket fogdosni, hacsak nem útszélről szedték össze őt. Megdugni meg főleg nem lehet/ kell őket. Ha a pasid mókának fogja ezt, nem kell tartanod. Szerintem te is jót buliznál egy chippanddales lánybúcsún, de ha idegenkedsz tőle ,akkor persze nem kell erőltetni. Az nem jó , ha a gondolatra is görcsben van a gyomrod, mert ez gyakorlatilag olyan, mintha pl a párod munkahelyére jönne egy új nagyon csinos kolléganő. Akkor is mindig idegeskedni fogsz?

Azt semmiképpen nem javaslom hogy hisztizz a legénybúcsú miatt, azt meg pláne, hogy valahogy megakadályozd, hidd el az ellenkeződjét éred el vele. Inkább azt lássa a párod rajtad, hogy téged nem izgat a gondolat, úgyis tudod hogy nem történik semmi. Remélem nem bántottalak meg, tényleg csak jótanács.

2009. márc. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
60%
Sajnos tanácsot adni nem tudok, de maximálisan egytértek veled. Nem tudom, hogy honnan jön ez az idióta szokás. Szerintem az esküvő előtt az embernek inkább készülnie kéne lelkileg, hogy amit ott majd mond, azt teljesen átélje, szívből mondja. Ezzel pedig egyenes ellentétben állnak a "tipikus" leány és legénybúcsúk. Talán mégis a tanácsom: beszélj a pároddal, ő meg a barátaival, hogy ezt nem akarjátok.
2009. márc. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
69%

Ha te nem akarsz leánybúcsút, akkor ne tarts. Nem kötelező. De szerintem ne akard előírni, hogy mit csináljon a párod, lehet, hogy ő szeretne legénybúcsút. Ha nem akarja, majd úgyis megmondja a haverjainak.

Azt pedig nagyon nem ajánlom, hogy megpróbáld elvadítani a barátait. Én sem vagyok oda a párom minden haverjáért, de nem az én barátaim, hanem az ővé. Ő is tolerálja az enyémet.

És egy párkapcsolat, házasság tényleg nem abból áll - ahogy az első is írta -, hogy mostantól kezdve mindenki bekötött szemmel rohangál az utcán, hogy szóba sem áll másnemű emberekkel. Én jókat szoktam nevetni, amikor a párom megfordul egy-egy lány után és ő is jót nevet, amikor egy helyes hapsit bámulok. Ettől függetlenül teljesen megbízunk egymásban, de nézni, márcsak a gyönyörködés kedvéért is, szabad.

Nagyon megkeseredik annak a párnak az élete, akik kölcsönösen elmarják egymás barátaut, csak egymásra fókuszálnak. Ez elkerülhetetlenül unalmas lesz és belefásultok.

Élvezzétek az életet, mert az nagyon szép tud lenni!

2009. márc. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
72%
Kiegészítés: és mitől tartassz? Csak annyira bízol meg a párodban, hogy már attól is félsz, ha egy lengén öltözött holgy táncol egyet előtte? Ha csak ennyire bízol benne, akkor eláshatod magad, egész életében nem fogod tudni bezárni, mert nem fogja hagyni magát.
2009. márc. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
92%

Ha egyszer megnősülök, biztos, hogy nem lesz legénybúcsúm Teljes mértékben egyetértek veled. Mi közöm nekem más nőkhöz, mikor a szívem választottja "Igen"-t mondott? Meg amúgy is, szerintem már akkor sincs semmi közöm más nőkhöz, ha van valaki, akit szeretek.

A barátodnak pedig nem kellene minden hülyeségbe belemennie, amit a barátai kitalálnak, mert nem velük fogja leélni az életét, hanem veled.

Persze, nem elmarni kell egymás barátait, meg az ember tényleg nem csukhatja be a szemét az utcán, valahányszor... (látsd fenn), viszont lennie kell egy fontossági sorrendnek, és szerintem nem a barátai a fontosabbak, ha már egy ilyen komoly lépésre szántátok el magatok.

2009. márc. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
60%
08:46 elfelejtettem írni. Én is egy esküvő előtt álló menyasszony vagyok. A párom is ezt az álláspontot vallja. Szerintem ezt csak akkor érti igazán az ember amikor átéli.
2009. márc. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
70%
Én is úgy voltam a dologgal, mint a kérdező, illetve a kedves férfi válaszoló. A férjem és én eleve utáljuk ezt a szokást, szerintünk gusztustalan és erkölcstelen. Nem nézeget más nőket, igen, van ilyen, és nem azért, mert homo vagy papucs, hanem mert szerelmes. Én sem nézek meg soha más pasikat, nincs rá igényem. IGEN, VAN ILYEN!!! Attól még, hogy a világ 99%-ban erkölcstelen és hűtlen (mert hűtlenség, ami akár gondolati szinten is zajlik a legénybúcsúkon), nem kell lejjebb adni! Szerintem mondd meg a vőlegényednek, hogy Te ezt nem tolerálod, és ha nem tetszik neki, akkor hagyd a fenébe, mert akkor később lesz baj, ha ilyen szinten nem passzoltok össze. Ha ez neki áldozat, fújhatod a házasságotokat. Ha ezen kiakad, hagyd ott, keress tisztességes férfit, mert azért még akad egypár, ha nem is sok.
2009. márc. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
97%

Egy ismerős pár tavaly a legény-lánybúcsú előtt megállapodott, abban, hogy egyikőjük sem szeretne sztriptízt látni. Mi, lányok, ezt a kérést tiszteletben is tartottuk, de a pasik nem. Akkor éjjel szereztek egy táncoslányt (k.rvát?), de a leendő férj nem volt rá kíváncsi, így kiment. Hát a többiek nem a vőlegénynek szánták elsősorban, hanem maguk szórakoztatásának. És mint kiderült, kevesen is nézték meg, mert csúnyácska volt, és nem épp fiatal.

Szóval szerintem csináljatok csak bulit, ha már most megcsalna, akkor legalább most kiderül, hogy nincs értelme a házasságnak.

2009. márc. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
41%
Nálunk pont fordítva van, barátom nem szeretne legénybúcsút, én viszont szeretnék leánybúcsút, de ez őt felháborítja, mert nehogymár egy csupasz pasi lengesse nekem a micsodáját, satöbbi, teljesen kiakadt. Pedig szerintem ez hozzá tartozik, hogy még utoljára kirúgjunk a hámból. Nem fogok a pasival lefeküdni, sem tapizni nem fogom, nem értem, miért ez a nagy kiakadás. Egyébként én sosem nézem meg a pasikat az utcán, egyáltalán nem érdekelnek, mert mellettem van a párom, de ez a legény-és leánybúcsú egy jelképes dolog, amihez hozzá tartozik a táncos is. Szerintem!
2009. márc. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
74%

Nem értem, miért kell leánybúcsú kellékeket nézegetni, ha eleve idegenkedsz tőle? O.o

Ha nem tetszik a dolog, ne tartsd meg, vagy úgy miért nem megy, ha csak összeülsz a barátnőiddel, vagy a női családtagokkal, és beszélgettek egy jót, sütit esztek és zenét hallgattok?

Miért nem bízol a párodban, ha úgyis téged akar elvenni, valszeg nem az esküvő előtti napon fog megcsalni, a barátait meg nem kell szeretni, fogadd el, hogy vannak. Nem vagy velük összenőve, hihetetlen, hogy így akarsz nekivágni a közös életnek, hogy már az elején feltételeket szabsz, nagyszerű házasság lesz ebből.

Jöhet a lepontozás. :)

2009. márc. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!