Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lánybúcsú kérdésben kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánybúcsú kérdésben kellene segítség?

Figyelt kérdés
A menyasszonyunk, akinek szervezzük 7 hónapos babás lesz, amikor a lánybúcsút tartjuk. Vannak e ötleteitek játékokra egy kismamával??
2011. szept. 28. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Vőlegényről kérdések, amikre tudjátok a választ, fakanállal bábozza el hogyan ismerkedtek meg, fátyollal a fején sétáljon végig az utcán és ordítsa hogy: megőrültem férjhez megyek!

Csukott szemmel vasalás, ingre gombot felvarrni időre.

Bizonyos szavakkal szerelmes sms-t írni, persze olyan szavakkal amiknek semmi közük a szerelemhez!Pelenkából bekötött szemmel pudingot kinyalni, esetleg játék babát a hagyományos ruha pelenkával pelenkálni időre! Hirtelen ennyi jutott eszembe

2011. szept. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
chippendale fiú?
2011. szept. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves első válaszoló, ezek már megvannak, csak sehol sem találtam olyan játékokat, amik babás menyasszonyra vonatkoznak.

A vetkőző fiú nálunk már kiment a divatból...

2011. szept. 28. 10:19
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Miért?

Prűdek vagytok?

2011. szept. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Akkor játék baba fürdetése, felöltöztetése időre, szituációs játékok eljátszása ami a gyerekkel kapcsolatosak.

Pl: valaki eljátssza hogy ő a gyerek és kérdéseket tesz fel arról, hogy került anya hasába, hogy születik a baba ilyesmi??

Első válaszoló

2011. szept. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, jó ötletek!!!! :)

Kedves... nem prűdek nem vagyunk, de szerintem gáz ez az egész vetkőzős fiú dolog, nekem nem jön be és nem is örültem volna, ha az én lánybúcsúmon ott vonaglik egy kigyúrt olajos idegen!!!! De nem vagyunk egyformák!! Jelzem az "ünnepelt" 7 hónapos kismama lesz a lánybúcsún, és jelezte, hogy hagyjuk ki a fent említett részt!!

2011. szept. 28. 13:51
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazatok is van. Miért kellene csak azért mert férjhez megy idegen pasikhoz dörzsölőzködni meg nézegetni. Nálunk sem divat én sem szeretnék az esküvőmön.
2011. okt. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!