Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A legénybúcsú mennyire veszély...

A legénybúcsú mennyire veszélyes? Volt aki ekkor csalta meg a párját, vagy kezdődött viszonya?

Figyelt kérdés

mert a párom haverjai, ahogy látom eléggé rosszmájúak

nem tetszik nekik, hogy a párom komoly kapcsolatban van - a párom előttük nem is "mer" ölelgetni - és amikor egyszer vitáztunk, szabályosan mosolyogtak rajta..., viszont meglett házas emberek - nem értem mitől ilyenek.


szóval velük menne a párom legénybúcsúra

és nincs tapasztalatom, ilyenkor milyenek a pasik?

nyugodt lehetek?


várom férfiak tapasztalatait is.


2011. júl. 15. 11:50
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

[link]

én már ezt sem bírnám,hogy egy olcsó lotyó lovagoljon mesztelenül a férfin akiel össze akarom kötni az életem.

Majd én táncolok neki otthon,nem ilyenkor kell kiélni magát.A táncxoslány meg nem azt nézi,hogy te mit engedsz meg,ha fizetnek neki megteszi.neki ez üzlet.

2011. júl. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

Nekem is ez jutott eszembe, kérdező, szervezd meg te és kész. Ha nem akarsz oda lányokat, akkor meg megbeszéled a pincérekkel, tulajjal, hogy nem kapják meg a pénzüket, ha mást is beengednek.


Egyébként nem kötelező a táncoslány, van, amikor nincs. Szerintem sincs szükség rá.

2011. júl. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

bennem majdhogynem a haverok vonzása miatt vetődik fel egyáltalán ez az egész szinte problémaként


mert a haverok előtt nem akar a párom papucsnak tűnni, a haverok meg olyan rosszmájú típusúak.


tehát olyan, mintha a párom két tűz között lenne.


megfelelni a haveroknak és a párjának.

az egy dolog, hogy a párja kellene, hogy legyen a legfontosabb, de valljuk be a férfiaknak életbevágó az is, hogy milyen szerepet töltenek be a bandában.

2011. júl. 15. 13:12
 24/34 anonim ***** válasza:
ne haragudj,de páromra eléggé felnéznek a haverjai,adnak a szavára,és nem nézik papucsnak,azért mert megölel előttük...Képzeld még azt is mondja ,hogy szeret,felvállalja az érzéseit mindenki előtt,mert őszíntén szeret...amúgy meg a haverjai bírnak engem,nem hangolják soha ellenem...
2011. júl. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

az én párom haverjai viszont nem ilyenek

gyerekkorukban is azok nagy szájú, hu de vagány típusúak voltak és majd' szétszedték őket a nők.

most annyira nőtt be a fejük lágya, hogy családot alapítanak.

de ez a "keménység" megmaradt.

2011. júl. 15. 13:26
 26/34 anonim ***** válasza:
hát én ilyen pasi mellett nem tudnám magam jól érezni és elengedni...mindig is bújós voltam,és szeretem ha ezt a párom hagyja,persze a haverjai előtt csak visszafogottan...hát ha ezzel együtt tudsz így élni,akkor fogadd el,és ne stresszelj előtte ennyit,mert azzal magadnak ártasz...
2011. júl. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk novemberben volt az esküvőnk. Baráti párnak nyáron. Ott a legénybúcsún ott volt a férjem is. Nálunk is akart legénybúcsút, de én nem akartam, hogy legyen. A lánybúcsúért meg nem voltam oda. A férjem a munkatársam is egyben, és abban az évben regneteg kupiban megfordultunk kettem a munkánkból kifolyólag. Szóval a "táncoslányok" munkáját közelről is volt szerencsém látni. Rádobnak egy 10-est az árra, és ki tudja,a privát tánc alatt tényleg csak tánc lesz-e. Én tudom, hogy nem csalna meg, de az ital+a haverok (a az augusztusi vőlegény, azaz már férj épp előttem smárolt egy csajjal a dicóban múltkor)+a hangulat... Bárki elveszítheti a fejét. Főleg ha a haverok húzzák is. Egyébként meg úgy voltam vele, hogy megtisztelem annyira, hogy nem akarom, hogy rámmásszon egy meztelen pasi lánybúcsú címszó alatt, akkor viszont is elvárom, hogy neki se "táncoljon" egy meztelen k....a. Ez nekem már nem fért bele. És nem kell nekem esni, van, aki csak nevet rajta. Mindannyian mások vagyunk.
2011. júl. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
az igazság az, hogy nekem sem fér bele.
2011. júl. 15. 13:40
 29/34 anonim ***** válasza:

Nekem ez olyan volt, mint egy bármilyen buli. Sőt, én segítettem a barátainak táncoslányt keresni!:))))

Bízom benne annyira,hogy nem aggódtam egy percig. Kb. fél órát volt ott egyébként is a lány!

2011. júl. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
90%

Hát ha az én pasim akarna táncoslányt a legénybúcsújára,akkor azonnal otthagynám! Nekem nem kellene olyan férfi, aki az esküvője előtt 1 nappal más lány testére folyatja a nyálát.

Ennyi.

2011. júl. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!