Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A legénybúcsú mennyire veszély...

A legénybúcsú mennyire veszélyes? Volt aki ekkor csalta meg a párját, vagy kezdődött viszonya?

Figyelt kérdés

mert a párom haverjai, ahogy látom eléggé rosszmájúak

nem tetszik nekik, hogy a párom komoly kapcsolatban van - a párom előttük nem is "mer" ölelgetni - és amikor egyszer vitáztunk, szabályosan mosolyogtak rajta..., viszont meglett házas emberek - nem értem mitől ilyenek.


szóval velük menne a párom legénybúcsúra

és nincs tapasztalatom, ilyenkor milyenek a pasik?

nyugodt lehetek?


várom férfiak tapasztalatait is.


2011. júl. 15. 11:50
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
az én páromban kicsit több a tesztoszteron.
2011. júl. 15. 13:52
 32/34 A kérdező kommentje:

előzőt 13:42-esnek írtam


majd megpróbálom megbeszélni a párommal, hogy mik az elképzelései, csak nem akarom, hogy a félelmeim/aggályaim leleplezésre kerüljenek.

2011. júl. 15. 13:53
 33/34 anonim ***** válasza:

ez a kicsit több a tesztoszteron ugyanolyan hülyeség mint ha vki azt mondja h "hajtja a vére". ilyen nincs. vagy megcsal, vagy nem. nem tesztoszteron kérdése.

az elképzeléseiről sztem nyugodtan kérdezd, ha csak úgy mellékesen hozod fel, cseverészve, vidáman akkor biztos nem fogja látni rajtad az aggályaidat.

2011. júl. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

"a tesztoszteron...hülyeség"


csak van tapasztalatom, hogy ugyanarra a szitura(női nyomulás) minden srác máshogy reagál.

vannak kategóriák

-valaki poénra veszi

-valaki vissza jelez

-valakinek kell az önbizalmához

-valaki várja/elvárja

-valakit izgat

-valaki nyitott a továbbiakra is

-valaki kihasznál minden helyzetet

-valaki csak a párja kedvéért fogja vissza magát

-valaki gyenge, nem tud ellenállni


egy könyvben volt, hogy sok férfi azt hiszi égő elutasítani egy nőt, mert azzal a férfiassága lenne megkérdőjelezve, vagy lenne maga a férfi mulatságos

ők azok, ha valamit nem akarnak, inkább nem veszik fel a telot a nőnek, ahelyett, hogy nem-et mondanának konkrétan.


valami ilyesmi, mint ez utóbbi a párom.

2011. júl. 18. 09:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!