Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? Ellaposodott...

Mit kéne tennem? Ellaposodott a házasságunk?

Figyelt kérdés
2 éve volt az esküvőnk. 7 éve vagyunk együtt. úgy érzem nem hogy előre nem haladunk (se lakás, se kocsi, se gyerek, se semmi), hanem inkább csak egyre visszább. szex szőkőévente van, beszélgetni sem szoktunk, sehová nem járunk el szórakozni, semmi. csak munka után sz.gép, tv, döglés. ennyi az élet. nem vagyok boldog...nem vagyok már biztos benne, hogy jól tettem e hogy hozzámentem... :(( más is van így? ez csak egy átmeneti mélypont vagy már a vég???
2011. júl. 15. 12:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ja és soha nem gondoltam volna, hogy ilyen unalmas pasi lesz. Nem sokat beszélgetünk és keveset nevetünk együtt. Ő folyton a tv-t bámulná engem meg nem köt le. Lassan kiveszik belőlem minden érzés. Unatkozom vele, pedig nem mindig volt ez így. Egyébként meg marha kényelmes. Ha valamit meg kell csinálni, akkor tuti, hogy én könyörgöm ki, mert nem a tettek embere. Szerintem ha én nem noszogatnám, akkor otthon tv-zne, enne, meg meginná a napi 1 sörét. Neki ennyire van igénye, én meg így megőrülök. Amúgy a saját hobbyja miatt simán elment 4 napra most júniusban. Az egy egyedüli program, én nem voltam vele.
2011. júl. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
pontosan...jól látjátok a helyzetet... :((
2011. júl. 15. 13:34
 13/20 anonim ***** válasza:
76%

Én sose értettem méirt ülnek emberek évekig a szarban.

Ha én a kapcsolatban boldogtalan vagyok véget vetek neki.

egy próbát lehet tenni,de ennyi idő uzán szerintem őt már nem érdekli,beleszarik,mint az én volt párom,én bevettem a szexi fehérneműs dolgot,hát annyit kaptam érte,hogy eltakarod a tévét.Na akkor léptem ki a fosbólpedig tepertem érte,csak rájöttem egyedül teperni nem lehet eg kapcsolatért két embernek kell tennie,persze kiderült jó párszor félre ment.Azóta 10 éve boldog vagyok,egy FÉRFI oldalán,mert az exem minden volt csak férfi nem.


29N

2011. júl. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

nem olvastam a kommenteket, de van egy javaslatom

szedd össze pontokba, KONKRÉTAN mi tenne boldoggá

pl közös vacsi, közös nyaralás, közös hétvége, kártyaparti, kaszino, vagy los angeles, vagy stb stb

a lényeg minél konkrétabb legyen, közöld a pároddal

és a cél érdekében gyűjtés, szervezés és go!


és lásd, boldog leszel és még a férjedet is feldobtad


ha viszont tegyünk valamit mondatok az tényleg nem megoldás.

mert a valami, az mi????

2011. júl. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Előző de ez akkor műkődik ha a másik is partner,mert a kérdező egyedül gózhat csak az sem megoldás.
2011. júl. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

na, ezért aztán megérte házasodni!


gondolom az esküvő is inkább azért volt, mert ha már 5 éve együtt vagyunk, akkor már igazán illene.


mi összesen 2 éve vagyunk együtt, és haladunk előre. párom tavaly vett autót, saját pénzből. mikor összeköltöztünk, akkor együtt újítottuk fel a lakást.

szórakozni igaz külön járunk, de tuti nem tespedünk itthon hétvégén. múlt héten strandon voltunk, holnap bringázni megyünk.


szervezzetek közös programokat, próbáljátok megbeszélni, h merre tovább. lehet h nem lesz happy end, de valahogy ki kell jönnötök ebből a helyzetből, mert ez posvány.

2011. júl. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat... leültünk és megbeszéltük a dolgokat...megpróbáljuk megmenteni a házasságunkat, hiszen szeretjük egymást, csak éppen belustultunk...remélem sikerül... =)
2011. júl. 15. 17:37
 18/20 anonim ***** válasza:

A lényeg az, hogy amikor hozzábújsz, mit szól hozzá. És a részedről ez a mozdulat mennyire őszinte. Ha ez végre megtörténik, az a fő kérdés, hogy mit éreztek.

A cél nem az ingóságok és ingatlanok, tárgyak gyűjtése...

Valószínűleg egyikőtök sem boldog, nehogy azt hidd, hogy ez így neki jó - csupán mindkettőtöket már más cél elérése boldogít. Beszéljétek meg, és ha nagyon eltér az értékrend, lépjetek ki ebből a jelenleg romboló kapcsolatból és keress számodra építőt. (Ha egyáltalán az a legfontosabb számodra, hogy valakivel legyél.)

2011. júl. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

07-15 14:34

a másik könnyebben lesz partner pl abban, hogy: "menjünk hétvégén piknikezni"

mint abban, hogy "csináljunk valamit, mert ez nem jó"


én csak arról írtam, mennyivel többet jelentenek a konkrétumok.

2011. júl. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

előző vagyok

csak elfelejtettem írni, hogy a 07-15 14:17 kommentemre utaltam

2011. júl. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!